MATE x 31

2. dubna 2018 v 12:18 | Khaleesi |  MATE
Innocence lost

*Tommy
K mým uším dolehl zvuk tekoucí vody z koupelny. Neodtrhl jsem oči od sešitu, ale usmál jsem se. Můj chlap přišel z jeho tréninku, a soudě podle hodin, na něž jsem se podíval, přesně z fotbalu. Já už dvě hodiny vysedával a vlastně celkem lelkoval v jeho pokoji, mezi tím, co on běhal po hřišti. Už od naší ranní konverzace ve škole jsem se nesmírně těšil, až oba přijdeme domů. Cítil jsem z něj jinou vlnu - otevřel se mi a něco to v něm změnilo. V něm, možná i ve mně, v celém našem vztahu. Netušil jsem, že existují věci, co by mi za dvanáct let přátelství mohl utajit, ale očividně jsem se pletl. Každopádně, hodlal jsem se dozvědět každou bolestivou nebo nebolestivou skutečnost, co v sobě Adam ukrýval, pokud ještě nějaké ukrýval.
Na jednu stranu jsem se cítil hrozně: Michaela vyoutovala Adama a jeho sebepoškozování, on si to očividně chtěl vzít do hrobu jako tajemství, a najednou mi musel ukázat kus svojí duše - nedobrovolně. Na druhou stranu, byl jsem jí... vděčný, dá se říct. On by se mi sám od sebe nikdy neotevřel, nevěřil v sundání břemena tím, že by se někomu vypovídal. Navíc, já mu chtěl vždycky jenom pomoct, takže je možná i dobře, že si musel projít tím nepříjemným setkáním s bývalkou.
Povzdechl jsem si a vrátil se zpět do reality. V sešitě jsem napsal několik vět, kterým jsem sám nerozuměl, jenom proto, že jsem se nedokázal soustředit, jakmile byl Adam okolo. A to ještě ani nenacházel pořádně okolo, ale o pár stěn a zavřených dveří dál.
Zatřásl jsem hlavou a zaškrtal své nesmysly. Podíval jsem se do knihy a pokusil se zapsat další nesmysly, které vymyslel někdo chytrý a dal je do knihy pro maturanty. Už před třemi lety mi došlo, že neodmaturuju, ale teď! Teď mi to bylo úplně jasné: Ratliff neodmaturuje. Země se otáčí. Oboje jsou fakta.
Ztratil jsem se při dlouhém článku o živočišných tkáních. Frustrovaně jsem praštil s propiskou, zavřel sešit i knihu a otočil se na židli.
Na druhé straně pokoje mě čekal další šok. Asi jsem se tak zabral do učení, že jsem ztratil pojem o čase a ani nezaslechl Adama. Bez mého vědomí vešel do pokoje, ani u toho nepípl a najednou stál zády ke mně, omotaný v ručníku. Ten, po mém otočení, pustil na zem. Kdoví, jestli schválně, nebo jen proto, že se chtěl převléknout.
Těžce jsem polkl a přejížděl ho očima. Má tak nádherné tělo. Každý pohled na něj mě jenom utvrzuje v názoru, že je anděl. Musí být, jiné vysvětlení pro všechnu jeho krásu totiž neexistuje. Od stříbrných vlasů, co dávají moje oblíbené silver fox vibes, přes široká ramena, která by unesla svět, nohy "až na zem", až k jeho malým tetováním na kotníky - všude je víc, než perfektní.
Kdyby mě Adam nevyrušil, asi mi za chvíli i spadne čelist, popřípadě bych začal slintat.
"Prohlížíš si mě?" otočil se přes své rameno s tím nejvíc škádlivým úšklebkem, jaký uměl. Zajel jsem do opěradla židle - nedalo se ani říct, že bych se opřel - ale fakt jsem jím málem proletěl, jak jsem se lekl.
Zkusil jsem to uhrát na naprostý klid: "Rád se dívám na umění." A jednou jsem tohle umění viděl i ve sprše! Sice ne zepředu, ale i to se počítá. Čím déle jsem se na něj díval, tím mi přišel atraktivnější. Zároveň mě můj výhled už po milionté zbavil veškerého sebevědomí.
"Fuck, yeah, umění. Červené tváře tě prozrazují, sluníčko," zasmál se a natáhl na sebe boxerky. Teď už jsem cítil, jak červenám, a sklopil jsem pohled k zemi.
Vstal jsem a šel dělat cokoliv, zády k Adamovi, aby se mohl převléknout a já se nemusel dál ztrapňovat. Koutkem oka jsem viděl, jak se blíží ke mně. Nenápadně jsem si ho znova prohlédl - měl na sobě těsné boxerky, nic víc. Opravdu... těsné.
"Nestyď se. Chodíme spolu, je normální, že se na mě díváš," objal mě zezadu, okolo břicha. Automaticky jsem stáhl břicho, nečekal jsem zrovna takový nálet. Nenechával jsem se objímat tímhle stylem, takže jsem se nikdy nemusel strachovat o svoje nedostatky na břichu. A sice mě Adam už viděl bez trička, ale to jsem se alespoň mohl mentálně připravit!
Položil jsem své ruce na ty jeho, pro případ, že by to na můj mozek plný paniky začalo být až příliš.
"Proč se - ehm - neoblékneš?" Cítil jsem se nervózní. Jako vždycky, sakra, jako při všem, o co se kdy Adam pokusil. Šestým smyslem jsem odhadl, kam situace směřovala, ale bál jsem se si to přiznat; opravdu mě chce dostat do postele a já se pořád nevzpamatoval. Moje tělo začalo okamžitě reagovat - sevřený krk, nohy jako želé, ledové ruce.
"A co kdyby ses ty," zašeptal mi do ucha, "svlékl?"
Hned na to políbil místo za mým uchem a pokračoval pár polibky na stranu mého krku. Dotek jeho rtů na mojí kůži, dech za mým uchem, to všechno mě dostávalo do části mě, kterou jsem asi ještě neprozkoumal. Nechtěl jsem, aby přestal. Probouzel ve mně něco nového, ale pořád se ve mně zmítal nekonečný strach a obavy.
"Já-já-" snažil jsem se něco říct, ale vlastně jsem ani nevěděl, co chci. Chci ho zastavit? Chci jít dál?
"Love, půjdem na to pomalu," promlouval ke mně potichu. Tentokrát se asi nechtěl nechat odmítnout, a zkusil mě znovu mě ujistit: "Zkusíme to, a kdyby se ti cokoliv zdálo moc, řekneš a já přestanu, okay?" Cítil jsem jeho ruku, jak putuje k lemu mých kalhot, zároveň při tom, co mě oblboval svými slovy. Prsty opatrně přejel po mém podbřišku, těsně nad knoflíkem mých skinny jeans. Trhaně jsem se nadechl, skoro se mi podlomila kolena. Kdyby mě nedržel druhou rukou okolo břicha, asi jsem na zemi. Stáhla se mi i hruď, jakmile prsty zajely trochu níž.
"Ne, ne," vymanil jsem se z jeho sevření, bez toho, abych o tom nějak víc přemýšlel, "je mi to líto, promiň, nemůžu - necítím se... já nevím, promiň."
Ani nic neřekl, jen ustoupil, s rukama zvednutýma na znak, že se vzdává.
Ani jsem nemohl vyjádřit slovy, jak odporný pocit projel mým tělem. Směs zahanbení, zloby samého na sebe a zklamání. Myslel jsem si, že když to zkusím doma, že to zvládnu. Nezvládl jsem. Byl jsem ze sebe unavený.
"Je to v pohodě," dodal, "nemusíme to dělat, když nechceš. Myslel jsem, že když jsi to jako - fuck, nah, to je jedno."
Já si to myslel taky, věř mi.
Okamžitě na mě přišla moje sebelítostná chvíle: "Promiň, jsem idiot." ... Hned na to se mi chtělo praštit sebe samého, protože jsem asi fakt nemohl vymyslet horší věc, než se začít litovat.
"Nejsi," zakroutil nesouhlasně hlavou a přiblížil se ke mně, aby mi vtiskl něžný polibek na rty, "ale nerozumím, proč mě nenecháš se tě dotýkat. Jako, tenkrát jednou přes oblečení, okay, chápu, ale proč nikdy jindy nijak jinak? Jsme spolu prakticky celý život a ty sakra víš, že bych pro tebe i dýchal."
Chápal jsem, že to myslí dobře, ale čím víc mluvil, tím víc se mi vrtal v mozku. Nasazoval mi brouky do hlavy.
"Bolí to?" zeptal jsem se odhodlaně. Pochopil a okamžitě odpověděl.
"Někdy trochu. Postarám se o tebe, nemusíš se bát," apeloval na mě. Šel na to chytře - čím víc mi řekne, jak je to skvělé, tím dřív mu dám. Kéž bych tak fungoval, hned bych ho nechal mi to udělat klidně dvakrát za sebou. Můj srabský mozek ale nešlo přesvědčit. Na poslední chvíli couval.
"Dělal ti to někdy někdo... zezadu?" naznačil jsem nejistě. Vím, že říkal, že lidem nevěří se svým tělem a že by nikdy nenechal nikoho mít kontrolu v posteli, zvlášť po tom, co se mu stalo. Zeptat jsem se ale musel, bez mých neatraktivních dotazů bych to ani nebyl já.
"...Ne, nikdy. Kromě, tehdy-" Naznačil a zakroutil nad tím hlavou. Věděl jsem, co chce říct a jak mu to není příjemné. Rozhodl jsem se nenechat ho domluvit, protože poslední, co jsem chtěl pro Adama, bylo, aby se kvůli mně musel vracet do vzpomínek; obzvlášť do té, kde ho někdo zneužil. Domyslel jsem si, že to bolelo. Samozřejmě, že to bolelo, když to nechtěl dělat, Ratliffe, změň téma!
"Dobře, tak jinak - bolelo to někoho, když jsi to s ním dělal? A nelži," vyptával jsem se dál. Překvapoval jsem sám sebe, co ze mě leze za otázky. Přitom bych na Adama nejradši beze slov skočil a povalil ho na tu jeho obrovskou postel, ale věděl jsem, že by to prostě nešlo. Nebo šlo, ale já bych nás dřív nebo později zabrzdil.
Sebejistě odpověděl: "Vím, jak to udělat, aby se ten někdo cítil dobře, takže ne, nebolelo. Alespoň ne nic, co by nepřežili. Musíš si zvyknout na nové a asi trochu nepříjemné pocity, ale prý tě na bolest přejdou myšlenky." Trochu se na mě pousmál a já promnul rty o sebe. Musel jsem pomyslně nakopnout sám sebe, dřív nebo později.
Vydechl jsem. "Jak můžeš vědět, jaké to je, kdyžs nikdy nebyl dole?"
Adam se mi podíval do očí a na chvíli do nich beze slova hleděl. Buď mi řekne, že jsem debil, nebo řekne něco, z čeho roztaju uvnitř, nebo něco, co mě na dlouho poznamená. Nepřerušil jsem oční kontakt, vypadalo to na nějaký speciální moment mezi námi. Ať už pozitivní, nebo ne.
"Máš pravdu, nemůžu to vědět," mlaskl nespokojeně a já už viděl, že jsem překročil hranici kam až se můžu ptát na hloupé dotazy. Chtěl jsem se začít omlouvat, nebo něčím odlehčit atmosféru, ale Adam mě ani nenechal promluvit.
"Chceš být můj první?"
Svojí otázkou mi vyrazil dech. Přiložil jsem si ruku na hruď a vyvalil na něj oči. Právě mi nabídl, jestli nechci být jeho první. Jeho. První. Musel jsem slyšet špatně.
"Cože, já - cože?" zadrhával jsem se za každým slovem. Adam se pobaveně usmál, ale šlo poznat, že je taky nervózní.
"Nechceš být dole, tak budu dole já. Bereš to? Bereš , Tommy?" Způsob, jakým řekl celou poslední větu a na konci použil moje jméno, mě celkem dostal. Ale - já. Nikdy nikoho nenechal být nahoře, a najednou já - nezkušené poleno. Přišla na mě druhá vlna strachu z bolesti. Tentokrát z jeho bolesti.
"Ale já ani nevím jak - připravíš kluka a - tohle jsem na internetu nehledal!" v panice jsem stihl ještě něco namítnout, ale on to vzal jako vtip. Možná bych opravdu dělal líp, kdybych mlčel.
Adam mě s tichým smíchem chytil za ruce a dovedl k posteli. Ruce jsem musel mít studené jako led, zvlášť v těch horkých, co mi je svíraly. Posadil mě a já místo vyvádění zůstal sedět, a i když jsem měl srdce až v krku (a občasně skočilo i do žaludku a zase zpátky), udržel jsem i slova. Mlčky jsem sledoval, jak ze šuplíku z nočního stolku vytahuje nenápadnou lahvičku a balíček s kondomy. Těžce jsem vydechl, jakmile oboje položil na kraj postele. Při pohledu na mě se výraz jeho tváře změnil v konejšivý, vypadal, že chce říct něco pěkného a povzbudivého, ale samozřejmě jsem promluvil první.
"Adame, proboha, jsi si jistý? Četl jsem, že musíš být čistý a- a kdoví co ještě a - jsi připravený? Protože já nejsem!" vyhrkl jsem na něj kopu slov. Stoupl si přede mě, dost blízko na to, aby se můj obličej dotýkal jeho břicha. Pohladil mě oběma rukama po vlasech a já k němu vzhlédl. Zdola vypadá taky dobře, to není fér! Okamžitě jsem se ztrácel v jeho krásných modrých očích, které jsem na něm tak miloval. Viděl jsem v nich podporu, dávaly mi pocit, že mu můžu věřit. Dlaněmi jsem jemně sjel po jeho stehnech.
"Jsem si jistý jako nikdy předtím. Navíc, trochu jsem to plánoval, takže se nemusíš bát nějakých nepříjemností, co sis vyhledal na netu," pousmál se na mě. Zaváhal jsem a nakrčil obočí.
"Tys to plánoval?"
"No, umh," rozmýšlel, jak bude pokračovat, "připravil jsem se pro všechny případy. A určitě chci, abys věděl, že jsem k tobě naprosto otevřený a zranitelný a - fuck, nesnáším to slovo- že se s tebou chci fakt milovat, ne jenom šukat." Vypadal v klidu, uprostřed svého krátkého monologu ještě protočil oči nad slovem milovat se. Já se cítil poctěný. Sice k smrti vyděšený, ale poctěný, že mě chtěl nechat být jeho první - první, co to s ním myslel dobře, a první, co to hodlal dělat z lásky, ne z donucení. A získal si všechen obdiv za to, že se přenesl přes bolestivý zážitek z minulosti a chtěl to zkusit znova. Zrovna se mnou, pořád tomu nevěřím. Uvědomil jsem si ještě jeden fakt: Pokud se Adam dokázal přenést přes minulost, já se musím přenést přes svůj mentální blok a zkusit neumřít jako panic.
Hluboce jsem se nadechl a vzchopil se. Viděl jsem Adamův potěšený, andělský úsměv, a to mě nakoplo ještě víc - trochu jsem ho odstrčil, abych si s ním mohl vyměnit místa. Rukama, stále ledovýma, jsem ho zatlačením do ramen dostal na postel. On mě bez váhání stáhl na sebe a spojil naše rty v polibku, přičemž se ještě stihl posunout do středu postele. Následoval jsem ho tak, abych nepřerušil líbání. Oba jsme se zasmáli do rtů toho druhého, když Adam lehce narazil zády do čela postele. Nestále dýchal, jako by se mu dech zasekával v plicích. Možná vypadal klidně, ale byl taky nervózní. Ne špatně nervózní, spíš "těším se" nervózní. To ve mně probudilo odhodlání dát mu nejvíc, co můžu - vyblokoval jsem svoje obavy, alespoň na chvíli. Sedl jsem si na něj obkročmo a on mě chytil za boky. Odtáhli jsme se pro trochu kyslíku. Věnoval jsem mu ještě jeden malý polibek a dotkl se holé kůže na jeho vypracovaném břiše. Pořád jsem ho při tom sledoval a zjišťoval, že postupně přestávám tušit, co dělám.
"A-asi budu potřebovat, abys mě trochu vedl," oba jsme začali přikyvovat už na začátku věty, jako by Adam souhlasil ještě předtím, než jsem cokoliv oznámil. Smáli jsme se na sebe jako idioti, přičemž já jsem se nešikovně opíral všude možně a snažil se ho nezranit svým kostnatým tělem. Podíval se na mě, oči trochu přivřené. Položil mi malý rýpavý dotaz: "Nikdy ses nedíval na porno, nebo co?"
"Hey, drž hubu!" praštil jsem ho hravě do ruky, načež se znovu rozesmál.
"Sice jsi taky moje soukromé porno, ale tebe to může bolet, kdežto porno ne," odpověděl jsem popravdě. Zakroutil hlavou a přitáhl mě za tričko k sobě. Dravě mě políbil, pak olízl můj spodní ret a kousl mě do něj. Na moment ho držel, a jakmile pustil, dobyl moji pusu znova a vrátil mi ruce na boky. Z nějakého důvodu ze mě postupně opadávaly obavy, asi čím sladší dělal gesta a čím víc mi dával najevo, že mě opravdu chce. Doufám, že počítá s tím, že to bude trochu trapné; fakt netuším, co dělám. Bojoval jazykem proti mému, protože mě se nedá získat jen tak lehce!... Dá. Luskne prsty a má mě na kolenou.
"No tak, vezmi si mě, baby," přerušil náš polibek, ale naše rty se stále dotýkaly, "zvládneš mě, já ti věřím."
Hlas překrytý chtíčem, naprostá důvěra, kterou jsem z něj opravdu cítil, a oslovení baby mě odrovnaly. Promluvil tak měkce a trochu zoufale, že jsem mu prostě nemohl říct ne. Když ale použil moje boky, aby mě znovu posadil na svůj klín a otřel se rozkrokem o můj, už nebylo cesty zpět. A upřímně, já ani žádnou cestu zpět nechtěl.
Tentokrát jsem po něm celkem drsně vyjel já, bral jsem si ho, tak, jak chtěl. Vášnivě jsme se líbali, jazyky spolu soupeřily, vyměňovali jsme si sliny a horlivě na sebe dýchali. Trochu jsem změnil polohu a bez varování začal pomalými pohyby třít jeho rozkrok přes boxerky. Dostal jsem lepší reakci, než jsem očekával. Pořádně se kousl do rtu a zalapal po dechu. To mě povzbudilo v tom, že to dělám dobře, takže jsem se zbavil ostychu a zrychlil. Všiml jsem si, že pod mou rukou trochu nabíhá, ale nehodlal jsem ho za to škádlit. Sám jsem věděl, jak dlouho na mě čekal a kdyby na mě sáhl on, dávno bych byl hotový, kroutil bych se mu tady jak paragraf.
Přerušil jsem dlouhý polibek, ale nepřestával jsem ho třít. Jeho hruď se zvedala a klesala, z toho, jak změnil tempo svého dechu. Poprvé za život jsem se cítil atraktivní a poprvé za život jsem cítil takovou oddanost, že bych pro něj udělal cokoliv, aby se mohl cítit dobře.
"Můžu?" střelil jsem očima po jeho rostoucí erekci. Přestal jsem a prsty zachytil okraj jeho boxerek. Na to se anděl pode mnou prohnul v zádech, aby si dopřál dotek, co jsem mu sebral.
"Fuck, mhm, prosím," vydal ze sebe nějakou krátkou směs nadávek, prosby a souhlasu, přičemž ještě přikývl, aby mi to dotvrdil. Kousl jsem do rtu tentokrát sám sebe, nad tím, jak nádherně vypadal, když mě žádal o to, aby mě cítil kůže na kůži, ne přes látku. Měl jsem husí kůži po celém těle, i přes to, jak všechno okolo mě bylo teplé a svým způsobem vlhké. Taky zmizelo všechno okolo, soustředil jsem se jenom na něj, jak mě chce. Sebevědomí mi stouplo jako nikdy, zvlášť při pohledu na mého silného a drsného kluka pode mnou. Pohled na něj byl úchvatný, to rozhodně, ale měl jsem na práci něco jiného, než ho obdivovat - pustit svoje zábrany a užít si svůj první sex s ním.
Sesunul se dolů z čela postele na polštář a chytil moji ruku, ale nehnul s ní. Spíš, jako by mě z nějakého důvodu zastavil. Druhou rukou nahmátl lubrikant a podal mi ho.
"Použij to."
Udělal jsem, co mi řekl; pokryl jsem svoje prsty kluzkým gelem.
Navlhčené prsty jsem obmotal okolo jeho penisu a začal pohybovat nahoru a dolů. Trhl hlavou dozadu, čímž mi udělal místo pro líbání jeho krku, kterému jsem se začal hned věnovat. Za stálého tření jsem mu líbal čelist a krk. Tiše vzdechl, asi se snažil udržet, ale rozhodně z něj vyšel. Asi jsem ho úplně dostal, vzhledem k tomu, jak po chvilce pohyboval pánví proti mojí dlani, kousal svůj ret a držel zavřené oči. Při tom pohledu se i můj rozkrok začal dožadovat pozornosti. Adam nic neviděl, takže jsem mohl volnou rukou párkrát sáhnout na sebe. Na moment se na mě podíval a zlomeným hlasem zamumlal: "Pojď sem, polib mě." Skoro jsem se udělal jenom z jeho tónu. Oficiálně jsem objevil svoji úchylku - Adama v tomhle stavu. Naklonil jsem se k Adamovi a políbil jeho nateklé rty, z toho neustálého kousání. Piercing už dávno nestudil, právě naopak.
Nečekaně převzal iniciativu on a dostal mě pod sebe. Skláněl se nade mnou s očima zastřenýma tmavou rouškou touhy. Miloval jsem to.
Vylezl nade mě a líbal mě, skoro mě nenechal ani nadechnout. Prsty se zahákl za lem mého trika a bez většího úsilí mi ho přetáhl přes hlavu. Hodil ho někam na zem, moc jsem to nevnímal, všechno na mě bylo moc horké a rychlé na to, abych registroval maličkosti. Jediné, na co jsem se mohl koncentrovat, byla touha po něm. Začal líbat svoji cestu dolů po mojí hrudi až k mému podbřišku. Zajel jsem mu prsty do vlasů a jemně za ně občas zatahal. Sice jsem tvrdil, jak netuším, co mám dělat, ale všechno přicházelo nějak automaticky. Cítil jsem, že co děláme, je správně.
Když se dostal až ke kalhotám, přestal. Odtáhl se a očima zkontroloval, jestli souhlasím, na což jsem přikývl. Znovu mě popadla nejistota. Sevřel se mi žaludek.
"Počkej," stiskl jsem jeho ruce, které právě rozepínaly moje jeansy. Zavřel oči, opřel si čelo o moje břicho a trochu frustrovaně mi zavrčel do kůže: "Dobře, přestaneme, ale jsem tvrdý jako kámen, takže jestli mě alespoň nedoděláš, budu nasraný." Dej se dohromady.
Bez odpovědi jsem ho chytil za tváře a lehce si ho vytáhl zpátky k sobě, jen proto, abych se mohl znovu dostat nad něj. Vyměnil jsem jeho ruce za svoje a stáhnul si látku skinny jeans z nohou. Hodil jsem je pryč, stejně, jako to předtím udělal Adam s mým trikem. Oba jsme zůstali ve spodním prádle, ale i toho se můj přítel očividně hodlal zbavit.
Stáhl svoje boxerky, čímž odhalil svůj penis a sám po něm párkrát přejel. Při pohledu dolů, na jeho penis, tvrdý u jeho potetovaného břicha, jsem nasucho polkl. Došlo mi totiž, že má obřízku. Nikdy jsem nad tím nepřemýšlel, ani když mi před několika minutami říkal, ať použiju gel. Oh. Už v ten moment mi docvaklo, že tohle bude menší problém. (Teda, velký problém.)
Nenechal mě nic moc namítat a stáhl i moje spodní prádlo. Sice jsem málem dostal infarkt, když to udělal, ale ve finále jsem se cítil celkem normálně. Nebyl jsem sice tak obdařený, jako on, ale s tím jsem už nic udělat nemohl. Adam se nad ničím takovým ani nepozastavil. Místo toho, aby mě soudil nebo porovnával, si mě jen prohlédl.
"Fuck, jsi hot," promluvil a políbil mě - a chtíč ho nepřešel, pořád jsem mu přišel přitažlivý. Nenechal mě moc přemýšlet a pustil se rovnou do velkých věcí. Šlo poznat, že je víc zkušený, než já, už od toho, jak stiskl můj penis a začal po něm přejíždět, zrovna tak dobře, že jsem se skoro neudržel nad ním. Užíval jsem si jeho blízkost, stejně, jako on moji.
Nemusel se mě dotýkat dlouho a já skoro ukončil náš styk předčasně. Dost předčasně. Adam vytušil, v jaký moment má přestat, a zrovna v tu chvíli přestal. Nedokázal jsem si ani uvědomit, že se to opravdu děje, že jsem před ním nahý, čelím svým největším obavám.
Klekl jsem si vedle Adama a prohlédl si ho.
"Vypadáš nádherně s červenými tvářemi a... nahý," neodpustil jsem si malý kompliment. Rozhodl jsem se vyřešit onen problém s jeho mužstvím až za pochodu a nezatěžovat ho tím hned teď. Koneckonců, já jsem top, já se musím postarat.
"Drž hubu," zasmál se, trochu stydlivě, "chceš, abych na tebe viděl, nebo ne? Jako, můžu být otočený zády, to se mi teda moc nechce, ale pro tebe by to bylo pohodlnější - nevím, do jaké míry uneseš moje nohy na ramenou a... fakt tě nehodlám polámat." Nemohl jsem ho nechat se otočit zády. I kdyby mi to mělo nalomit páteř a natáhnout svaly ještě na měsíc, tenhle chlap se mi při našem prvním sexu musí dívat do očí. Byl jsem pevně rozhodnutý.
Ušklíbl jsem se a odpověděl: "Rozhodně chci vidět tvůj krásný obličej, bad boy."
Adamovi se moje rozhodnutí moc nezamlouvalo, ale i s ustaraným výrazem se natáhl pro menší polštář. Strčil si ho pod pánev a pokrčil nohy, které zatím nechával u sebe. Vydechl a pobídl mě, abych šel blíž k němu.
*SPREAD HIS LEGS MAYBE U DUMBO?*
Nemusel toho říkat moc, i když jsem po něm chtěl, aby mě vedl. Dělal jsem, co mi přišlo přirozené, nebo co jsem viděl. Přiblížil jsem se k němu a on si ještě jednou poupravil polštář pod sebou. Mezi tím jsem si pokryl prsty novou vrstvou lubrikantu a zhluboka se nadechl. Sice jsem věděl, nebo alespoň se snažil věřit tomu, že všechno bude v pořádku, ale stejně jsem se bál, že Adam ucítí nějakou bolest.
Roztáhl jsem jeho kolena od sebe a Adam svůj pohled zaměřil na strop, poté, co se chvilku díval mým směrem. Přejel jsem suchou rukou po vnitřní straně jeho stehna. Ugh, není medvěd! Je dokonalý. Věděl jsem, že si holí nohy pravidelně, takže jsem jel pouze po hladké kůži.
"Vezmi gel a dej si ho na prsty. A dej ho tam dost," navigoval mě. Já místo toho vymáčkl nemalé množství gelu mezi jeho nohy a zkusil ho rozetřít prstem. Hruď se mu zvedala rychleji, než obvykle, jak jsem si stihl všimnout, když jsem tikal pohledem mezi jeho stehny a obličejem. Adam roztáhl nohy trochu víc od sebe, aby mi umožnil lepší přístup dovnitř. Ten jsem okamžitě využil - sice omylem - ale využil. Chtěl jsem do něj vsunout jeden článek prstu, ale se vší tou vlhkostí a klouzáním gelu jsem se zastavil moc pozdě - viděl jsem, jak Adam zatnul svaly a několikrát zamrkal. Stáhl se okolo mého prstu, který měl celý v sobě.
"Sakra, sakra, promiň," panikařil jsem, jakmile jsem si uvědomil, co jsem udělal. Začal se tiše smát a zareagoval na moje vyvádění: "V pohodě, jenom - v pohodě."
S jistotou jsem mohl říct, že mě to zabolelo i za něj. Možná si můj mozek přikresloval intenzitu té bolesti, ale alespoň tlačit to muselo. Abych mu to vynahradil, znovu jsem obmotal prsty okolo jeho penisu a sladil pohyby, jak nejlíp jsem uměl.
Chtěl jsem na to jít pomalu, vážně ano, ale když při dalším prstu z Adama začaly vycházet ty měkké, tiché vzdechy a jeho pánev se občas pohnula proti mně, můj klín se začal ozývat. Druhá ruka sjela do mého klína, abych se občas mohl dotknout sám sebe. Bez toho bych se při takovém výhledu asi zbláznil. Pohyboval jsem prsty v Adamovi jemně a pomalu, aby věděl, že mu nehodlám ublížit. K uším mi dolehl zvuk vlasů otírajících se o polštář - všiml jsem si, že měl trochu zakloněnou hlavu a zavřené oči. Teď přesunul pohled zpátky na mě.
"Tommy," zastavil mě najednou, jeho hlas zněl nádherně a trochu nedočkavě, "myslím, že jsem připravený."
Opatrně jsem z něj vytáhl prsty a otřel je do postele - to vyřešíme potom. Chtěl jsem sáhnout po kondomu, ale on byl rychlejší. Zuby roztrhl malý balíček a vyplivl zbytek obalu na zem. Vytáhl kondom a posadil se, aby mi ho mohl nasadit. Sice se mi znovu sevřely orgány, protože mě měl vidět úplně celého nahého po tom, co jsem měl prsty v jeho zadku, ale neměl jsem žádnou možnost, jak utéct.
Adam se mi podíval do očí a já se k němu naklonil pro pořádný polibek, možná jako ujištění. Naše rty do sebe zapadaly jako puzzle a já se nechtěl odtáhnout, zvlášť ne, když jsem ucítil ty šikovné, potetované ruce mezi svýma nohama. Několikrát přejel nahoru a dolů, pak mi navlékl kondom a přerušil polibek.
"Adame," oslovil jsem ho nejistě, "víš, že-umh-nevydržím moc dlouho, zvlášť oproti tobě, když jsi, umh-"
"Obřezaný?" doplnil mě, bez jakéhokoliv studu. Znovu se mnou navázal oční kontakt, chtěl mě ujistit, že je v pořádku o takových věcech mluvit. Upřímnost aotevřenost vyzařovala z toho pohledu.
"Mhm," pípl jsem na souhlas.
"Je to tvůj první sex a bude to ohromující," řekl klidně a poté na mě hravě mrkl, "počítám s tím. Pak můžeš použít svoje talentované ruce a kus tvé kreativity, abys mě dodělal."
Vyměnili jsme si úsměv a polibek, než si lehl zpátky na záda.
Vytáhl jsem jeden ze svých triků z porna a dal si jeho nohy na svá ramena. Byla to celkem zátěž, najednou cítit všechnu tu svalovou hmotu na sobě, ale cobych pro něj neudělal. Chtěl jsem ho, okamžitě. Adam mě chytil za tváře a přitáhl mě do dalšího polibku. Na poslední chvíli jsem se stihl nasměrovatdovnitř. Tíha mého těla donutila Adama se ještě víc ohnout. Vnikl jsem do něj.
*Adam the bottom
"Fuck, fuck," zanadával jsem do Tommyho nateklých rtů, když mým tělem projelo pálení. Na tohle jsem nebyl zvyklý, ale miloval jsem ten pocit plnosti. Vzdechl do mých rtů a já se cítil ještě víc rozpálený, než před pár vteřinami. Na moment jsem otevřel oči, jen proto, abych se setkal s těmi jeho. Dlouhé řasy semu třepotaly, když několikrát zamrkal.
"Jsi," nadechl se, očividně ohromený intenzitou celého momentu, "cítíš se - dobře? Umh, teče ti slza, můžeme přestat, jestli chceš."
Ani jsem nezaregistroval, že mi z koutku oka stékala po spánku jedna slza. Oh. Asi jsem se sám dost ohromený a tělo se rozhodlo ventilovat.
"Ne, pohni se," promluvil jsem blízko jeho rtů a políbil je. Hladil jsem jehotváře a vlasy, ruce mi putovaly všude, kam dosáhly. Tommy se podíval dolů azeptal se znovu: "Jsi si jistý?"
"Potřebuju, aby ses pohnul," naléhal jsem a snažil se pohnout proti němu, "trochuto bolí, ale jsi skvělý."
A on mě poslechl. Bolestivě pomalu se odtáhl a zarazil zpátky, což ze mě vynutilo mučivé zasténání. Fuck.
Tommy se dostal do trochu rychlejšího tempa, pohyboval se tam a zpátky, zatímco já držel jeho tvář blízko mé. Abych ho mohl líbat, kousat jeho rty a dívat se na to, jak nádherně vypadá při tom, co mě šuká. Vlastně, miluje se se mnou. S nímto bylo milování, rozhodně.
Po chvíli jsme změnili polohu, protože - jak jsem předpokládal - jeho ramena už to nezvládala.
Nacpal se mezi moje nohy a já se musel trochu vrtět a přizpůsobovat, ale nakonec jsme dospěli k tomu, že jsem skoro mohl spojit nohy za jeho pasem.To bych ho ale asi přelomil vejpůl, chudáka mého sladkého chlapce.
Měl přivřené oči, trochu pootevřenou pusu a tiše vzdychal. Jenom ten pohled by mě mohl přivést o orgasmu. Ze sledování toho krásného, načervenalého obličejemě vyrušila náhlá vlna slasti. Tommy se pohnul tak dobře, že strefil zrovna domého nejcitlivějšího místa. Do té chvíle všechno bylo intenzivní, ale teď se ve mně dmýchal oheň. Zaklonil jsem hlavu a vzdechl. Chtěl jsem mu říct, ať zrychlí, ale nemusel jsem ani otevřít pusu, aby mě pochopil. Svým hlasitým projevem jsem mu asi přidal sebevědomí.
"Tam?" zeptal se, pro jistotu se úplně zastavil až po kořen ve mně. Hrál si se mnou. Kurva věděl, že tam, ale stejně sezeptal. Jeho první sex a už se snaží být brat, fuck. Podíval jsem se na něj, na rtech se mu zformoval lišácký úsměv.
"Fuck, jestli se nezačneš-" nestihl jsem mu ani vyhrožovat, protože se mi sevřel krk při dalším přírazu na moji prostatu. Kousl jsem se do rtu a sjelrukou k vlastnímu penisu. Začal jsem po sobě přejíždět, i když jsem věděl, že Tommy bude o dost dřív.
Po posledních, o něco tvrdších přírazech se Tommy zastavil. Cítil jsem, jak pulzuje uvnitř mě a moment na to se udělal se s tím nejvíc sexy výdechem mého jména. Po jeho orgasmu se potřeboval trochu dostat dohromady, odpočinout si, to mi došlo hned, jak vzduch těžce opustil jeho plíce. Místo toho, aby se zkusil vrátit do reality, vyměnil moji ruku za svou a rozhodl se mě dodělat, než kompletně vypne. Stačilo mi málo, pár pohybů a udělal jsem se na své břicho.
Tommy se odtáhl úplně pryč a padl vedle mě, načež moje tělo pohltila prázdnota. Moje oči se samy zavřely, cítil jsem se jako v jiné dimenzi. Můj delikátní drobný přítel mě udělal jako nikdo před ním.
"Vítej v klubu nás poskvrněných," promluvil jsem na něj, když jsem se trochu vzchopil. Kapesníky z nočního stolku jsem otřel své břicho. Tommy ležel na zádech, ruku přehozenou přes oči a ani se neobtěžoval se na mě podívat. Uviděl jsem použitý kondom na zemi vedle postele a přál si, ať do toho pak nestoupne.
"Díky," zamumlal, pořád trochu mimo. Zasmál jsem se. Láska, co mě zalila při pohledu na něj, v celém mém životě nebyla silnější. Srdce mi bilo jako o závod a nemohl jsem se ubránit divnému pocitu spokojenosti a štěstí uvnitř mě. Možná jsem to až moc prožíval, ale opravdu mi sex s ním přišel jiný, než s ostatními.
Všiml jsem si, že druhou ruku má nataženou podél těla - rozhodl jsem se, že ho chytím za ruku, když ne nic jiného. Propletl naše prsty dohromady a podíval se na mě pod paží, co měl hozenou přes obličej. Oba jsme se začali smát ve stejný moment.
Bez varování se na mě celý hodil, bradou se opřel o moji hruď: "Co je s tím dotýkáním, máš chuť na druhé kolo?"
"Fuck off," odbyl jsem ho a rozcuchal mu vlasy, "bolí mě zadek."
Věnoval mi malý polibek na hruď. Vypadal u toho tak sladce, málem jsem ho ošukal na místě jen proto, jak byl zasraně cute.
"Omlouvám se," zabreptal. Zakroutil jsem hlavou: "Nah, udělals mě moc dobře na to, aby ses za to omlouval." Kousl se do rtu a znovu se usmál, než se natáhl blíž k mému obličeji. Naše rty se střetly v něžném polibku. Až se odtáhl, začal jsem se zvedat: "Jdu na cigaretu, nechci kouřit před tebou."
"Ne, zůstaň tady," natáhl se po mně, čímž mi zabránil v mém plánovaném výletu na balkon.
Nevrle jsem si povzdechl, chyběl mi pravidelný přísun nikotinu, ale těm růžovým tvářím nešlo odolat.
Lehl jsem si zpátky a přitáhl ho do objetí.
"Děkuju," zamumlal a přitulil se blízko mě. Po sexu mohlo vždy nastat pár scénářů: Jeden se hned sbalí a odejde, neboli to, co jsem vždy po sexu dělal já, nebo si začne stěžovat na to, jak je jeho život na hovno - v tom případě jsem se vždycky balil, co nejrychleji jsem uměl. Vedle Tommyho se mi líbilo, nehodlal jsem zdrhnout. Hned mi ale došlo, co nastane u nás: přijde sentimentální rozhovor, jak vždy vedou v romantických filmech. Až na to, že nenatáčíme film, já jsem unavený, bolavý a znovu zpocený.
"Děkuješ? Bezdůvodně?" pozvedl jsem obočí. Díval jsem se do stropu a stále se vzpamatovával z předchozího zážitku. Tommy měl hlavu na mojí hrudi, blond vlasy mě trochu lechtaly na kůži. Jezdil jsem mu jemně prsty po zádech.
"Že jsi mě nechal být tvůj první. Vážím si toho." Yeah, chlapče, taky bych si toho vážil, kdybych někdy mohl. Kdybys mě někdy nechal. Pokračoval: "A máš můj obdiv, ještě po-" Zastavil sám sebe, asi jsem tušil, co chce říct. Špatný výběr slov, špatná myšlenka pro tuto chvíli mezi náma. Přešel jsem to.
"Neříkám, že to bylo nejlehčí rozhodnutí mého života," pokrčil jsem rameny, "ale nikdy jsem nevěřil - a ani nebudu věřit - nikomu tak, jako tobě. Takže buď ty, nebo nikdo."
Tommy nic neříkal, ale věděl jsem, že mě poslouchá.
"A věř mi, sex mám dost rád na to, abych vybral druhou možnost," tiše jsem se uchechtl. Začínala mě bolet ruka, takže jsem sesunul Tommyho dolů ze své paže. Chtěl jsem se opřít o čelo postele, ale moje zadní partie se ozvaly. Asi jsem se trochu přecenil s tím, jak brzo jsem mu řekl, že jsem připravený - ale i s bolestí sex stál za to. Zatnul jsem zuby a překousl tlak. Radši jsem se moc nikam nesunul, místo toho jsem si k němu lehl bokem.
"Oh, takže nejsem tak úžasný a speciální, jenon neměls kam zasunout!" praštil mě a zatvářil se dotčeně. Zasmál jsem se.
"Vážně - chtěl jsem to dělat z lásky a s někým, na kom mi fakt záleží. A taky jsem chtěl, abys to cítil stejně," pousmál jsem se na něj. Pohladil jsem ho po tváři a on se na mě usmál zpátky tím nejsladším úsměvem, jaký jsem u něj kdy viděl. Natáhl se k mým rtům, aby mě mohl políbit. Sladké.
"Víš, jak mi nechceš říkat, že mě miluješ, protože chceš, abych to cítil?" promluvil blízko mých rtů. Přepadly mě nové pocity. Ještě lepší a větší, než před chvílí. Rozlilo se ve mně příjemné teplo a rozletěli se mi i ti stupidní motýli v břiše, jak o tom všichni vždycky říkali. Nikdy dřív se mi to nestalo.
Woah, ohromující pocity.
"Mhm," vtiskl jsem mu malou pusu na rty.
"Cítím to... hodně."
_
Brat - A type of /bdsm/ label, in which a /sub/ (in most cases) enjoys misbehaving for and punishments.
taky je vám tak divně, když píšete sex scénu? já se tu nad tím úplně hroutila /hlavně kvůli mému hroucení se tenhle díl protáhl na měsíc psaní/ a křičela na notebook při svém výberu slov:dd snažila jsem se to napsat trochu akward, lehce romantické a těžce upřímné, ani jedno z toho se mi asi nepovedlo, tak snad mě nebudete moc soudit.
i love my babies. they're married.
thanks for your support and patience
love,-khaleesi

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Janimi Janimi | 3. dubna 2018 v 14:14 | Reagovat

WOW napísala si to skvele klobúk dole pred Tebou a pred Adamovou láskou k Tommymu ! ;-)  :-P

2 khaleesixratliff khaleesixratliff | 3. dubna 2018 v 15:09 | Reagovat

[1]: Děkuji moc! Opravdu jsem se snažila, proto mi to tak trvalo. :-D

3 Karin Karin | 3. dubna 2018 v 22:54 | Reagovat

Krásná kapitolka při čtení jsem se jen usmívala. :-D  :-P

4 Khaleesi Khaleesi | Web | 7. dubna 2018 v 16:30 | Reagovat

[3]: To mě těší, děkuji za komentář :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama