MATE x 29/2

8. ledna 2018 v 21:16 | Khaleesi |  MATE
Hair vol. 2


Přede mnou stál jeep s největším andělem uvnitř. Když mě viděl, otevřel dveře pro spolujezdce. Nastoupil jsem si vedle něj a zabouchl za sebou dveře. Naplnil mě nový pocit - bezpečí.
Několikrát mě přejel pohledem, pak se mi podíval do očí a zeptal se: "V pohodě?"
Přikývl jsem. Hodil jsem si tašku na zadní sedadla, zapnul si pás a promnul si spánky.
"A já s něma mám ještě dneska přesunutý trénink fotbalu."
Starostlivě jsem si povzdechl. "Hlavně, ať se ti nic nestane. Cos předvedl na parkovišti mě málem porazilo."
Adam si olízl spodní ret a obhajoval se: "Ale líbilo se ti to, ten adrenalin, jestli je přejedu, nebo ne." Na to jsem nemohl nic namítat, protože v hloubi duše mě to opravdu pobavilo.

"Kam to bude? Domů, nebo ke mně, nebo…" přestal mluvit, jakmile se začal soustředit na řízení. Díval se, jestli zezadu něco nejede, aby mohl vjet do vozovky.
"Nebo máš náladu na něco jiného?"
Najednou jednu ruku obyčejně položil na vnitřní stranu mého stehna. Potetované prsty se jemně dotkly látky skinny jeans, co jsem měl na sobě. Lekl jsem se, ale překvapivě mě mysl nenutila protestovat. Právě naopak, další malé gesto, co mě nutilo se uvnitř roztopit. Taky to udělal poprvé za celý život a mně to maximálně rozzářilo den. A, oh můj bože, nalakoval si malíček černým lakem na nehty. Celé okolí nehtu vypadalo trochu zaneřáděné, jak manipuloval s lakem a dostal ho kromě nehtu ještě na půl prstu pod ním. Přirovnal jsem k němu svůj malíček - ten mi jako jediný zůstal nalakovaný.
Od srdce jsem se usmál a okamžitě přesunul svůj zrak k němu. On dělal, jakože nic, dál se věnoval řízení a vozovce.
"Jsi sladký, víš to?"
"Myslím, ještě jsi mě neochutnal, jak to můžeš vědět?" Pootočil se na mě a hravě mrkl. Oh, jasně, ještě jsem ho neochutnal, samozřejmě. Protočil jsem očima, naoko otráveně.
"Ugh," zavrčel jsem, "okay, tak tohle vzdávám."
"Fuck, hned po prvním kole?" nespokojeně mlaskl. Měl jsem chuť ho za tyhle narážky praštit, ale na druhou stranu - chápal jsem ho.

"Našel jsem jedno místo," změnil téma, "myslím, že by se ti mohlo líbit. Zajedem tam?"
Zamyslel jsem se. Tohle znělo jako pozvánka na rande. Jdu na rande. Okay, teď, dnes jdu na rande.
"Mitchie, zveš mě na rande?" rýpl jsem si hravě. Na to stiskl moje stehno, povrchně si odfrkl a odpověděl.
"Já? Pche, já nehraju na rande."
"Jistě, že nehraješ, ty přece nejsi stavěný na city," popichoval jsem ho. Opravdu mě nutil cítit se líp - stačilo jen, aby začal mluvit. Opravdu banalita, třeba aby prošel okolo.
"Oh, drž hubu," zatvářil se dotčeně a plácl mě přes stehno. Všiml jsem si, že neodbočuje ani na cestu do jeho domu, ani k mému. Jeli jsme do středu města.
"Okay, už mlčím," zmlkl jsem. Adam se zasmál a začal počítat: "Deset, devět, osm, sedm…"
Měl naprostou pravdu a to ani nemusel nic říkat. Nevydržel jsem ani deset vteřin.
"Mimochodem, co je s tou barvou vlasů? Krize mladého věku?" zeptal jsem se. Rozhodně jsem si nemohl stěžovat; světlé vlasy mu nesmírně slušely, dával silver fox vibes.
"Říkals, že je sexy!" ohrazoval se, jako bych mu něco vyčítal. Nechtěl jsem urazit jeho úžasný look.
"Je sexy!"
"Tak jaká krize? Já si taky myslím, že je sexy!" Vyšpulil spodní ret, jako malé dítě. Oh, tenhle chlap je tak adorable! Šlo na něm poznat, jak mu jeho malé vystoupení na parkovišti zvedlo náladu. A jeho nový barva sebevědomí - rozhodně ho neměl málo ani předtím, ale teď mu to jenom přidalo.
Mohl působit egoisticky a arogantně a kdoví jak ještě, ale jak říkalo jedno z tetování na prstech: stay true. Věděl, že je dobrý, ale ne perfektní. Zůstával k sobě upřímný, což mi na něm přišlo extrémně atraktivní. On celý mi přišel extrémně atraktivní. Zvlášť, když jsem na něj mohl zírat a obdivovat křivky jeho tváře a malé detaily. Všechny jsem se už znal a prošel snad stokrát, ale jeho obličej byl jako na výstavu do galerie.

"Jsme tady," zaparkoval na kraji silnice. Podíval jsem se z okna - Audrey's Paradise, kadeřnický salon.
"Nerozumím?" zakroutil jsem hlavou.
"Čemu přesně nerozumíš?" otočil se na mě celým tělem. Wow, to bylo hodně pohybu najednou, tolik jsem ho při tak jednoduché otázce nečekal.
"Kam jdeme?"
"Řekli jsme si, že ti seženeme vlasy, ne? Tak jsem ti sehnal vlasy," pokrčil rameny. Kousl jsem se do rtu a chytil Adamovu ruku na svém stehně. O tomhle se zmínila Louise!
"Dělají takovou novou techniku - namažou ti hlavu jakousi pastou a prostě ti ty vlasy… nalepí? Jestli se to tak dá říct, já kurva nevím, oni ti to vysvětlí, ale jde mi o to, že to vypadá fakt přirozeně a - jo, ani jsem se nezeptal: chceš vlasy?" V očích mu vzplanulo nadšení, jakmile začal vysvětlovat. Těšil se možná ještě víc, než já. Všechny moje reakce přemohl šok z toho, kolik informací mi Adam najednou dal. A hlavně - budu mít vlasy. Už konečně nebudu muset nikomu ukázat holou hlavu. Dneska se mnou emoce už dost mávaly, a on se rozhodl stát se strážným andělem a zajistit mi vlasy. Kdybych nebyl tak natěšený a v šoku zároveň, rozpláču se znovu.
"M-Myslíš to vážně?" vydechl jsem překvapeně. Adam přikývl s malým: "Jo."
Odepnul jsem svůj bezpečnostní pás, abych se nevrátil zpátky stejně rychle, jako jsem po něm chtěl skočit. Zběsile jsem se vrhnul po Adamovi a vylezl na jeho klín, na který jsem se posadil obkročmo a silně ho objal okolo krku. Na to reagoval smíchem a objetím mě zpátky. Okamžitě mi zvedl náladu, takovou chvíli mezi námi jsem opravdu potřeboval. Namáčkl jsem se na něj tak, že jsem cítil, jak se mu hýbe břicho při dýchání. Rukou mi jezdil po zádech nahoru a dolů a dal mi i malou pusu na tvář.
"Děkuju," řekl jsem a trochu ho pustil, abych ho neumačkal. Posunul jsem se tak, abych se mu mohl dívat do obličeje. Oběma rukama jsem vzal jeho tváře a políbil ho na rty.
"Mhm - poděkuješ mi potom, musíš jít, máš sjednanou schůzku," promluvil, čímž přerušil polibek.
Slezl jsem zpět na své sedadlo, otevřel dveře a vylezl na ulici. Měl jsem chuť rozběhnout se rovnou na druhou stranu ulice a přímo do kadeřnictví.
"Užij si to, sluníčko!" popřál mi láskyplně. Zavřel jsem dveře a vydal se pro svoje nové vlasy, ale stejně mě něco donutilo se ještě otočit za Adamem. Přiložil pusu na svou dlaň a foukl do ní. Já na něj vyplázl jazyk a naznačil, jakože polibek chytám do dlaně. Ach, a pak, že neumí slaďárny! Sweetheart.

***
Vylezl jsem z pokoje se širokým úsměvem. Ten ne a ne spadnout od doby, co mi šikovné kadeřnice udělaly vlasy. Strávil jsem tam asi hodinu a půl, ale přišel jsem s holou hlavou a vyšel hřívou lepší, než měl kdekdo přirozeně. Všechno měli předem domluvené s Adamem, proto se mě na nic moc neptali a rovnou mi nainstalovali celý systém. Adam vybral blond, protože věděl, že na hnědou bych si už nezvykl. Systém vlasů zahrnoval i návštěvu kadeřnictví každých pár týdnů na výměnu té pasty, co mi s ní natírali hlavu, ale to mi přišlo jako nejmenší banalita - vždyť mám vlasy!

Šel jsem si pro něco do kuchyně, kde akorát seděla mamka s Keithem. Dívali se na televizi na gauči, vzhledem k tomu, že naše kuchyně a obývák byly propojené. Oba se po mém příchodu otočili.
"Oh - ty máš - vlasy?!" vyjekla. Ani Keithův nepřejícný, hnusný pohled, mě nezastavil od toho, abych se smál. Radost ze mě musela snad i vyzařovat.
"Není to stejný účes, jako kdysi, ale je to bomba!" zaradoval jsem se. Prohrábl jsem si vlasy a otřásl se nad tím pocitem pramenů mezi prsty. Yesssss.
Samozřejmě, Keith musel začít sabotovat jakýkoliv pocit štěstí v době. Pokrčil rameny, s jeho odporně zamračeným výrazem, a taky mě okomentoval: "Hm, podle mě pořád vypadáš jako neupravený vandrák, ale dělej si, co chceš."
"A víš, co ty mi můžeš, ty bezzubý ochlasto!" Zařval jsem na něj, alespoň ve svojí hlavě. V realitě jsem stál a přijal nepěknou poznámku. Nehodlal jsem se hádat, protože s idiotem to stejně nemělo cenu. Měl svoji pravdu a nikdy nepochopil moji, na to totiž neměl dost mozkových buněk. Alkohol mu je všechny sežral. Mamka, nečekaně, nic neřekla, jenom si odkašlala.
Vstala a pokynula mi, abych přišel blíž k ní. "Pojď sem, to je paruka? Kdes na to vzal?" Mluvila na mě, přičemž se mi hrabala ve vlasech. Ani to s nimi nehlo, což by se s parukou rozhodně nestalo. Ta by dávno spadla.
Rozjařeně jsem se zeptal: "Super, že? Je to nějaký nový systém vlasů pro lidi, kteří mají plešatost v genetice a třeba jim slezou vlasy už v mladším věku a je to NAPROSTO LUXUSNÍ."
"Neslyšels mamku?! Jaks to zaplatil? Snad neutrácíš naše prachy za takové hovadiny, jako je nějaká paruka!" osočil se na mě Keith. Protočil jsem očima, ale mentálně jsem se stále držel. Nenechám ho zkazit mi den, prostě ne.
"Adam za to platil, můj přítel Adam, víš?!" podíval jsem se Keithovi do očí a věnoval mu pohled jako Ještě nějaké otázky? "Prosímtě, stejnak se rozejdete," zakroutil hlavou, "viděl jsem ho, jak teď vypadá. Upřímně, ten by tě nechtěl, ten si může na ženskou ukázat a je jeho, na co by se zahazoval s tebou?"
Otevřel jsem pusu, abych něco řekl, ale ještě předtím jsem neverbálně vyhledal pomoc u mamky. Ta jenom sklopila hlavu, aby se vyhnula očnímu kontaktu se mnou.
"Možná nechce ženě nalhávat, že ji miluje a přitom jí okrást o prachy i důstojnost, na rozdíl od někoho," rýpl jsem si. Oficiálně jsem se vzdal jakéhokoliv přesvědčování, že mě Adam miluje. Oni by to nikdy nemohli pochopit a přijmout, to jsem se musel naučit akceptovat.
"Tommy," oslovila mě mamka tónem, abych mlčel. Nemusela říkat nic víc, chápal jsem. Sebral jsem se a odešel zpátky do pokoje.

Na nočním stolku mi vibroval mobil se jménem A-damn! na displayi. Akorát včas, chtěl jsem mu napsat, nebo zavolat. Zároveň s jeho zprávou mi ale došlo, že se mu za tohle nemám jak odvděčit. Nikdy nemohl mít ten samý pocit, alespoň ne mojí vinou. Nevyrovnám se tomu, co mi dal on.
A-damn!: send nudes.
A-damn!: myslím jako, pošli vlasy.
A-damn!: jako ne doslova, aby sis je odlepil a poslal mi je, ale chápeš, nějakou selfie
-come over and see it for yourself. ;)
A-damn!: nehraj na mě G-Eazy a už vůbec ne ty mrkavé smajlíky mám po skoro dvou hodinách intenzivního běhání po hřišti a ráno nevstanu
-oh jo, pochlub se jak dlouho vydržíš běhat, protože já bych neuběhl ani kolečko okolo školy. Jinak děkuju Mitchieeeee. Fakt moc děkuju. Jak ti tohle mám vrátit?
A-damn!: sahej mi na zadek, dávej mi jídlo a miluj mě? Btw, když Mitchie, tak Thomas Joseph Ratliff.
-já to myslím vážně, MITCHELI.
A-damn!: já taky, JOSEPHE. mám velký zadek a jím jenom, když si na to vzpomenu a potřebuju, abys pro mě dohlížel na to, jestli je dobře vytvarovaný a jestli jím pravidelně.
-jsi idiot.
A-damn!: jsem Adam, dej se dohromady, jeez. jdu se osprchovat. až se vrátím, chci mít nejmíň 10 tvých selfies (ale nudes se taky nebráním!) dik, ahoj.

Cítil jsem z Adama, že za každým naším nepovedeným náběhem na sex je víc a víc frustrovaný. Už i ve zprávách mi zmiňoval nudes, v opilosti se mi přiznával, jak mě hrozně chce a jak si to dělá nad představou kdoví jakých věcí mezi námi dvěma a nespočetněkrát se pokoušel dostat ruku níž, než mi můj mentální blok dovoloval. Docházelo mi, že nemůžu držet svého chlapa bez sexu tak dlouho. Jako, teoreticky jsem mohl cokoliv, ale samotnému mi přišlo trochu trapné, že spolu nespíme. Do toho já, svatý obrázek, panic. Nemohlo to tak zůstat navždy, musel jsem s tím pohnout.


S težkým výdechem jsem se otočil na patě a šel rovnou k mému speciálnímu šuplíku. Nenechal jsem Adama prolézat mi věci z prostého důvodu - našel by to. Tím jsem myslel svoji koupi hlavně z nudy a z hecu - purpurové dildo se třpytkami v materiálu. Koupil jsem si ho jednoho krásného dne, kdy jsme se s Noahem nudili k smrti. Vítr nás zavál do sexshopu a najednou jsem měl doma dildo a Noah tmavě modrá pouta s kožešinou. Vyzkoušel jsem ho jednou, ještě ten večer. Absolutně jsem netušil, jak tu věc zavést. Prostě mi to nešlo. Vzdal jsem se a od té doby na hračku ani nesáhl. Až do dneška.
Materiál se v mojí dlani trochu prohnul. Polkl jsem. Při vzpomínce na to, jak velký by mohl být Adam, se mi sevřel krk. A to jsem před pár hodinama tvrdil sám sobě, že mu vykouřím jak prvotřídní prostitutka! Ani náhodou.

Položil jsem to monstrum na postel, zároveň s malou lahvičkou lubrikantu. Nedávná koupě, čistě kvůli estetickému baby pink balení a vůni jahod. Nemyslel jsem si, že ho použiju, jenom jsem měl peníze, které nestačily na nic důležitého. Ani ve snu by mě nenapadlo, že se mi bude hodit v tak brzké době. Ježiši, co si to nalhávám, mě by nenapadlo ani to, že by mě někdo někdy mohl chtít do postele. Natož tak wanted man, Adam. Keith měl pravdu, mohl by mít kohokoliv, naprosto kohokoliv. Já mám takové štěstí, že si vybral mě. Že se zamiloval zrovna do mě. Vypadá to, že mi Bůh v mém mizerném životě opravdu chtěl dopřát nějaký zdroj světla, štěstí.
Musel jsem to udělat. Miloval jsem ho zrovna tak, jak on mě. Navíc, když se zhasnou světla, není nic vidět. Žádné nedokonalosti, jizvy, moc malé - moc velké, tuk, málo tuku, chlupy na nohou a kdekoliv jinde, strie, pupínky. Nic. To přesně jsem hodlal udělat, zhasnout. Takhle jsme mohli přijít ke kompromisu, oboustranné spokojenosti. Budeme to dělat, což je výhra pro něj. Já budu spokojený s tím, že na mě neuvidí a budu se snažit být potichu, nedýchat a moc se nehýbat, abych někde neukázal jizvu, chlupy, nebo svůj plochý zadek.

Odhodlaně jsem otevřel notebook a začal znovu googlit. Procházel jsem si tohle téma už u Adama, v anonymním okně na notebooku, ale nic moc jsem nenašel. Žádné užitečné informace o tom, jak prostě být dobrý.
Zadal jsem do googlu příkaz: příprava na anální sex
Chvíli jsem pročítal články, až jsem narazil na jeden o tom, jak se mám oholit a prolévat jakousi vlažnou vodou a strčit si tam klystýr, jít se vyprázdnit hodinu před sexem a nejíst jídla, co by mě mohla prohnat. Taky, že může dojít k trhlinám při nedostatečném použití lubrikantu a asi i prstů, že to vlastně může fakt bolet… a že existuje možnost setkání zbytků stolice s partnerovým… Ugh, dost.

Zavřel jsem notebook a chvíli hleděl do prázdna. Celé ty články o análním sexu pro mě znamenaly jedno velké NE. Pak jsem pohledem sjel k té věci, co ležela vedle mě na posteli. Neměl jsem šanci to udělat. Neměl jsem šanci do sebe narvat tohle, natož tak to, čím příroda obdařila Adama. Možná jsem si měl najít holku, tam bych se nemusel obávat o velikost jejího penisu, jestli mi natrhne zadek a podobně. Na druhou stranu, viděl jsem tolik porna, kde chlapi bezostyšně ukazovali použití svých erotických hraček, že mi přišlo divné, abych to, jediný na světě, nedal. Vrazí to do sebe ostatní, vrazím i já! … To byl hodně špatný bojový pokřik.

Sebral jsem se a odešel do sprchy, kde jsem postupoval podle návodu na internetu. Bod první: oholit se. Vzal jsem to vážně a oholil všechno. Naprosto všechno. Včetně rukou a eroticky vyhlížejících palců na nohou. Cítil jsem se jak holý krtek, zvlášť s oholenýma rukama. Nohy jsem si oholil poprvé a nesmírně se mi zamlouval ten pocit, otření nechlupatého lýtka o druhé lýtko. Definitivně si od teď holím nohy. Dosáhnout na některá místa byla… výzva, přinejmenším. Zvládl jsem vše bez větších pořezání a konečně mohl přejít k dalšímu bodu. Přeskočil jsem tu celou věc s klystýrem, protože normálně doma klystýr nevedeme. Zajistil jsem si hygienu do té míry, do jaké jsem v rámci svých možností mohl. Pak přišel poslední bod programu.

Odhodlaně jsem vzal do ruky dildo, lubrikant a zjistil, že vůbec netuším, co dělám. Měl bych na to nasunout kondom? Mám se nějak dostat do nálady? Co mám sakra dělat?!
Setřásl jsem hromadu myšlenek a pokusil se udělat to, co mi přišlo logické. Stáhnout si boxerky a pustit porno. To se mi podařilo úspěšně, boxerky šly alespoň do půli stehen. Rozhodl jsem se totiž pro chytrou polohu - klek. Tak to dělali všichni, alespoň ti, na než jsem si v mojí zmatené mysli vzpomněl.
Otevřel jsem lahvičku. Kluzkou tekutinou jsem pokryl celé dildo a prsty. Cítil jsem se trochu trapně i sám před sebou; představil jsem si totiž, jak idiotsky musím vypadat. Prsty jsem už zkoušel, ale nikdy kvůli přípravě na… větší věci. Navíc, nikdy jsem se nemohl dostat do takové míry, do jaké bych si představoval, asi bych se při tom zlomil.

"Tak jo, jsem okay," odhodil jsem si volnou rukou vlasy z obličeje a druhou pokračoval v práci s prsty.
Cítil jsem se normálně, jako vždycky. Dokud už nešlo nikam pokročit, přišel čas na hřeb večera.
"Bože, že jsem se musel zamilovat zrovna do chlapa," zakroutil jsem sám nad sebou hlavou a změnil polohu. Hodil jsem sebou na bok, tak, jak to právě udělal ten týpek s tím druhým na obrazovce mého notebooku. Vzdychali a hekali u toho jako o život, do čehož se mně rozhodně nechtělo. Mně se chtělo možná povzdechnout, nad tím, co to předvádím.
Nastavil jsem se nějak, jak mi přišlo, že bych mohl fungovat a nevyvrátit si u toho zápěstí, ruku, rameno, či jinou část těla. Pomalu jsem zasouval hračku dovnitř sebe a pokoušel se u toho neprokousnout vlastní ret. Cítil jsem se divně, tlačilo to, ale čekal jsem to horší.

To jsem ještě netušil, že za pár vteřin čekalo to hrozného mě. Probral mě zvuk otevření dveří od pokoje. Vyskočil jsem a pokusil se zachránit, co se dalo, ale bohužel. Osud se rozhodl mi hodit další klacek pod nohy a poslal zakladatele homofobie, Keitha, aby mi kázal svoje opilecké moudro. Nezamkl jsem si pokoj. Jsem v prdeli.
Pokojem se rozezněl hlasitý řev: "Co to má znamenat?! Hýká ti to až za dveře a ty si u toho strkáš něco do prdele?!"
Spěšně jsem na sebe nasunul boxerky a skopnul dildo na zem za postel. Obličej mi hořel, opravdu hořel, takhle trapně jsem se ještě nikdy necítil - to je hodně, zvlášť když to jde ode mě, krále trapnosti.
"Já-"
"Tak tohle ne, ty homokládo! Strkat si můžeš, co chceš a kam chceš, ale rozhodně ne v tomhle domě! Tady je místo jenom pro normální lidi, ne pro zvrácené úchyláky, jako jsi ty! No kurva, to je fakt hnus! Sbal se a táhni do pekla, buzno! Jestli tě tu uvidím za dvě hodiny, vyhodím tě kurva já sám! Domluvil jsem!"

____
*silver fox - An older gentleman who, despite his gray hair, --or maybe because of it-- is dead sexy.

ps: fakt jsem se snažila udělat tu přípravu na seks… nechci říct realistickou, ale - aby to nebylo, jakože tu mému chlapci všechno jde lehce a vlastně má díru jak tunel. (i'm so annoying i can't deal with myself)
prosím, zkušení jedinci, neubijte mě :d díky.
thanks for your support and patience,
love, -khaleesi xx

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 8. ledna 2018 v 21:54 | Reagovat

Chudák Tommy tak se snaží a ten blbec jej vyruší je fajn že mu Adam zaplatil ty vlasy doufám že jej ten idiot nevyhodí z domu a matku Tommyho nechápu. :-P  :-)

2 Janimi Janimi | 9. ledna 2018 v 10:22 | Reagovat

Jéj vlasy sú fajn...vďaka Adamovi za Tommyho :-P .Chúďa Tommy, že na neho je Keith tak hnusný...opilec jeden! :-?

3 lenočka lenočka | 9. ledna 2018 v 23:55 | Reagovat

Tak fajn,vlasy by boli,čo je velke plus od Adama Mitchella,hah.
Ale ten Keith tak ten ma tam riadne nasral....čo nevie zaklopať,zabednenec....takto vpadnut niekomu do izby,totalne neslušne,ale čoby sa dalo od takého sajrajtu čakat,hm.... Opat si ma velmi potesila ďalšim pokračovanim. ďakujem ti😘.

4 blackraven-stories blackraven-stories | Web | 11. ledna 2018 v 13:09 | Reagovat

moc povedené O_O

5 Khaleesi Khaleesi | Web | 29. ledna 2018 v 16:55 | Reagovat

[1]: Tak jako... shit happens sometimes, ale nebojme se, chlapci se k tomu jednou dostanou :D

[2]: Keith je třída, doufejme, že mu to karma vrátí.

[3]: ADAM MITCHEL LAMBERT JE JEDNO VELKÉ PLUS ♥ :DDD Karma to Keithovi vrátí (snad):D

[4]: Díky.

Děkuji všem za komentáře.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama