28. Children of Fate

29. ledna 2016 v 15:20 | Khaleesi |  Children of Fate


"Naposledy v klubu, fešáku," poklepe svými dlouhými nehty na stůl a smyslně se ke mně nakloní, "měl ses zastavit za mnou."
"Jeffree, nebylo by vhodné, kdyby nás tu spolu někdo viděl," nejistě se ohlédnu za sebe.
Usměje se a kývne hlavou: "Samozřejmě, přece bys nechtěl drby o tom, že Adam Lambert byl viděn s VIP děvkou, co?"
"Tak to nemyslím," vyvrátím jeho tvrzení.
"Nesnaž se, vím svoje. Každopádně, myslel jsem, že po tak dlouhé době budeš výřečnější!"
"Ještě jsme ani pořádně nemluvili," ohradím se. Kolem projde pár lidí, kteří vypadají podezřele. Na chvíli skloním hlavu a upřu pohled do země.
"V klidu, je to tu čisté," ujistí mě Jeffree.
"Dobře, dejme tomu, že ti věřím." Ve stejnou chvíli, co to řeknu, mi servírka přinese kávu, stejně jako mému společníkovi.

"Proč jsi přišel?" prolomím chvíli ticha, která nastala, když jsme se oba zaobírali více horkým nápojem, než konverzací. Pokrčí rameny a odloží šálek.
"Vlastně nevím. Rozjel jsem kosmetickou značku, svůj podíl na práci jsem si splnil, takže mám teď trochu volno."
"To je důvod tvého náhlého objevení v Los Angeles? Pokud vím, naposledy jsi to s někým táhl na Floridě," připomenu. Uchechtne se.
"Jo, ten kluk byl zlatý, ale neklapalo by to. Jsem až moc velký cestovatel, pokud víš, co myslím," mrkne na mě Jeffree a já s úsměvem přikývnu. Nevím, jestli bychom se tomuhle měli smát, nebo brečet.
"Je to škoda, taky by ses mohl usadit," navrhnu. Hodí na mě nechápavý pohled: "Zlato, já jsem - my jsme mladá krev! Budem si užívat, dokud to jde!"
"Dobře," hlesnu a zadívám se do svého šálku, ze kterého se ještě stále kouří, "jak myslíš."
"Počkej, počkej," mluví pomaleji, jako bych mu neměl rozumět, "měl bych se TAKY usadit? To znamená, že ty už nejsi single?"
"Co-cože? Jo - teda, ne, myslím, no, ty by ses mohl usadit, ale já, no-"
"Nemusíš nic říkat, já to taky komentovat nebudu, neboj," přeruší mě. Naštvaně si povzdechnu.
"Děkuju. Kdyby ano, byl bys už asi druhý nebo třetí za dnešek."
Věnuje mi soucitný pohled a znovu zavolá servírku. Když přijde, Jeffree nám oběma objedná jídlo. Upřímně, mám pocit, že každou chvíli usnu.
"Jenom chci vědět, jaké je jméno toho tvého nového objevu. Pokud to prozradíš, nebudu se v tom rýpat," mrkne lišácky. Kdyby se alespoň naučil kontrolovat neverbální komunikaci, jako to mrkání, úsměvy. Asi je zvyklý na paparazzi, prostě mu to nevadí.
"Tommy, teda, pravděpodobně," přiznám se. Jeffreeho nadšená stránka se opět projeví a v úžasu otevře pusu, jakoby právě viděl ducha.
"Hou, hou, vážně? Znovu? Chlape, měli jste se brát!" vykřikne. Pár lidí se na nás otočí a J se nevinně usměje, než se uklidní.
"Něco jsi slíbil. Neřeš to a zmlkni, děkuju."
"Nechci ti nic říkat, hottie, protože to stejně není můj business, ale můj zvědavý kus duše se prostě musí zeptat - je lepší, než já? Myslím, v posteli."
Smyslně se kousne do rtu a čeká na odpověď.
"Ty jsi cestovatel, nedá se to porovnávat. Tommy je mi věrný, až na tu poběhlici Liz, která sílou samotného Satana otěhot-" zastavím se. Co jsem to sakra právě řekl? A proč jsem to řekl?
"Pojďme si to vyjasnit. Já jsem děvka a tvůj chlapec je očividně svatoušek, ostatně, pokud se pamatuju, to ty jsi vzal roha s dědou Mrázem na tři roky. A Tommy teď ale zbouchnul svoji holku, do které mu dělá ještě někdo jiný a vlastně ani není jeho holka, protože Tommy je momentálně s tebou….?" Začne mávat rukama. Asi, aby se líp vyjádřil. A asi jsem paranoidní, ale mám pocit, že nás někdo sleduje.
"Přestal jsem poslouchat u té části, kdy jsem vzal roha, ale pravděpodobně," vymluvím se. Nechci, aby mi Jeffree připomínal starý vztah. Když si na to tak vzpomenu, kdekoliv, kdykoliv jsem udělal chybu, on tam byl.

"Lžeš," obviní mě, "neříkej, že ti pár slov o tvém milenci z polárního kruhu a.k.a sněžném muži pořád ještě vadí."
"Je to… čerstvé."
"Jsou to tři roky, co jste se rozešli," připomene mi jinou skutečnost. Nepříjemně si odkašlu.
"Nedávno tu byl, dobře? Sešli jsme se v hotelu kvůli rozhovoru," ztiším se, aby mě mohl slyšet opravdu jenom Jeffree.
Chytí se za hlavu a frustrovaně si povzdechne: "Kolik vztahů jsi v tu dobu měl?"
"S Tommym jsem si hrál a s Mattym jsem držel poměr, přičemž do mě oba byli zamilovaní."
"Takže interview je ta hrubá verze, kterou jsi řekl…"
"Každému," doplním, "a nikdo se nic jiného nedozví, jasné? Hlavně ne Tommy. Snažím se to u něj teď vyžehlit, pokud je co. Dělat všechno správně, získat jeho důvěru, získat si jeho celého - pro sebe, chápeš?"
"Proč, abys ho dostal do postele? Co jsi, blbá sexuální mašina?!" přestane šeptat. Znovu se rozhlédnu okolo, abych zjistil, jestli nás nikdo nepozoruje. Jeffreemu se rychle změnila nálada.
"Protože ho miluju, už hodně, hodně dlouho!" oplatím mu jeho tón, jenže šeptem. Jeden zabijácký pohled a Jeffree se jako zázrakem zase uklidní. Na pár vteřin.
"Očividně ne víc, než sebe, jestli jsi ho miloval i v době, co jste se Saulim dělali ten rozhovor," nakloní zaujatě hlavu a zadívá se mi do očí.
"Já a Sauli jsme spolu nespali!" ohradím se. Vyznělo to tak? Ano, vyznělo…
"Jasně, to ti věřím," odfrkne si.
"Ne, přísahám! Zkusil to, ale-"
"JASNĚ!" rozhodí dramaticky rukama a já se modlím, aby nás nechtěli vykopnout.
"Co máš za problém?! To se se mnou nikdo nedokáže bavit o ničem jiném, než o mých vztazích?" zavrčím naštvaně.
"Prakticky si něco začneš s každým, co ti přijde pod ruku, ale já mám problém, že? Nikomu to neřeknu, ani ty to radši nikomu neříkej, nebo by ses za sebe musel stydět. Je mi vlastně celkem fuk, co si děláš. Je mi jenom líto těch kluků, třeba zrovna Tommyho.
Jinak, zlato, vždycky v konverzaci každý sklouzne k tvým vztahům, protože k tomu sám dáváš podněty. Chceš slyšet názory ostatních, kdybys nechtěl, zastavíš je, ale to očividně neděláš," obeznámí mě s jeho názorem na věc. Zatnu pod stolem ruku v pěst. Jeffree se ke mně nakloní a zašeptá mi do ucha: "Ty nejsi cestovatel. Nemáš to v krvi, nemáš to v srdci. Jsi jenom zoufalý, i když si to nepřiznáš. Tak moc chceš, aby tě někdo miloval-"
"Odejdi," pokynu. Vytáhnu peněženku a chystám se zaplatit.
"S tím se neobtěžuj, měl jsem románek s majitelem."

Chvíli po Jeffreeho odchodu vstanu od netknutého jídla a zamířím rovnou ke svému autu.
Tommy-rozhovor s ním bylo zrovna to poslední, co jsem dneska potřeboval. Motá se do toho tolik lidí, všechny jejich názory, Jeffreeho proslov-cokoliv… celý tenhle den je sakra špatně! Nikdy jsem o tom Jeffreemu neměl říkat. Je mi jasné, že už teď jsem nahraný. Prozradí Tommymu i to, co sám neví. Ano, udělal jsem chybu, ale nemohl jsem vědět, že se něco stane. Se Saulim jsem nespal a za tím si budu stát, protože je to pravda.. Zkusil to, ale já prostě nemohl.
Tommy se všechno dozví a… budeme zase na začátku. Už teď mi nevěří, když se dozví ještě o téhle aférce, bude to hodně špatné. Nechci a neunesu víc, alespoň ne dnes.
Doufám, že po cestě domů se mi nic nestane.

***
Otevřu dveře. Hned za nimi mě - kromě Tommyho bot - čeká pár podpatků a kabelka. Když myslím podpatky, myslím tím takové jehly, že by si na nich jeden vymkl kotník.
"Dal ses na drag, nebo mám Ashley v domě?" zvýším hlas, aby mě bylo slyšet i do obýváku. Nahlédnu do kuchyňského koutu. V domě je podezřelé ticho.
Pokrčím rameny a zavěsím bundu na věšák, než se vydám k obýváku. Zastaví mě až dupání po schodech z horního patra. Ohlédnu se za zvukem, který, jak zjistím, vydává Ashley.
"Ahoj, holka, konečně tě vidím!" pozdravím. Když si mě všimne, nasadí vážný výraz. Přijde ke mně jako správná diva a zabodne mi prst do hrudě.
"Poslouchej mě, ty drsný gentlemane Kanye West s lepším hlasem, Tommy možná není Kim Kardashian, a jsem dost ráda, že není," kývne hlavou, jako by si uznala vlastní dobrou připomínku, "ale rozhodně by ses k němu měl tak chovat, alespoň teď, po tom, čím vším si prošel. Přikývni, jestli rozumíš."
Zbláznili se všichni?
Rufus do mě hučel něco v tomhle smyslu, pak Jeffree, pak Ashley. To dělám všechno špatně, nebo prostě chce mít se mnou každý Tommy-talk?
Nejistě přikývnu.
"Dneska jsi třetí, co mě o něm poučuje," utrousím otráveně. Ash nakrčí obočí.
"Vím všechno, i o tom šíleném toreadorovi, co najednou přiklusal do Tommyho arény z tvého milostného života a pak jste spolu všichni měli kdovíco, ale upřímně, je to jedno, je to minulost."
"Co se mi snažíš říct?"
"Takže, Weste, tvoje Kardashian spí nahoře, v tvojí ložnici, oblečená v tvojí mikině, která vůbec nevypadá jako tvůj styl, mimochodem, ale prý voní jako ty, nebo tak," ukáže směrem nahoru po schodech. Přikývnu.

Po chvíli ticha a dívání se na ni, jako na šílence, se usměju.
"A mimochodem, ahoj Adame, taky tě ráda vidím," taky se usměje a obejme mě okolo krku.
"Díky, že jsi tu dneska byla. Počítám, že tě Tommy zavolal," promluvím, když se ode mě odtáhne.
"Jo, nezněl nějak sklesle, teda, nejdřív ne, až pak. Chtěl mluvit hlavně o tobě," pokrčí rameny. Odejde ke dveřím a začne si obouvat své zabijácké jehly.
"On ti prostě nevěří. Neví, jestli mu zase nepodkopneš nohy, což jsi už několikrát udělal. Já osobně bych ti nedala ani procento šance, kdybych byla on, ale Tommy asi rád riskuje, nebo máš prostě pěkné tělo," ve zkratce mi oznámí to, o čem se bavili. Pohotově se chopím jejího kabátu a pomůžu jí s ním. Když se kompletně nachystá k odchodu, podržím jí dveře.
"Stav se za ním nahoře," poradí mi, "zavoláme si jindy, měj se!"
"Jeď opatrně, Ash," řeknu starostlivě, když udělá pár kroků ke svému autu.

Když odjede, zavřu dveře. Potichu vyjdu schody a vkradu se k Tommymu do ložnice. Dojdu k posteli a podívám se, jestli měla Ashley pravdu. Měla. Tommy spí v mojí mikině, kterou nosím jenom na volné dny doma, protože nevypadá moc dobře. To, jak je roztomilý, mě donutí se usmát. Do tváře mu spadne pramen vlasů, který mu rychle zastrkám za ucho.
Chvilku ho ještě obdivuju, pak se opatrně nakloním a dám mu pusu na čelo.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lenočka lenočka | 29. ledna 2016 v 19:19 | Reagovat

Uprimne som rada,že to nebol Mrazík,ale Jeffree,a dúfam aj v to,že to dobre dopadne a budu konečne spolu. Ako vždy sa mi to páčilo,len tak ďalej. :-)

2 Michalette Michalette | 29. ledna 2016 v 22:03 | Reagovat

Len dnes som objavila tvoju stránku. Je úžasná :-) Jedine v čom môžem dúfať je že budú Adama Tommy spolu :-) Budem sa tešiť na pokračovanie :)

3 Ellie Ellie | 30. ledna 2016 v 20:37 | Reagovat

Na Adama se vážně všichni sesypali najednou. Jeffree je děsná drbna, Adam mu radši neměl říkat vůbec nic. :-D

4 Karin Karin | 31. ledna 2016 v 23:02 | Reagovat

Také si to zasloužil jak se chová k Tommymu. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama