21. Children of Fate

3. září 2015 v 18:09 | Khaleesi |  Children of Fate


-15824554- +

"Ty?" promluví mi do hrudě.
"Já, nevím, jak bych ti to měl říct," nasucho polknu. Odtáhne se ode mě a s malým úsměvem, zdobícím jeho úzké růžové rty, mě přeruší.
"Když nevíš, jak, tak to neříkej, někdy na to přijdeš."
Položím ruku na jeho tvář a přejedu mu po ní palcem.
Na to se po mně Tommy bezhlavě vrhne a políbí mě. Ruku z jeho tváře zabořím do jeho vlasů a přitáhnu si ho víc k sobě. Natěsnám naše rty na sebe, co nejvíc to jde.

Najednou si vedle nás někdo dramaticky odkašle a spustí: "Neruším vás, pánové?"
Okamžitě pustím Tommyho od sebe a dělám, že se nic nestalo. Na to si vysloužím vyčítavý pohled z jeho oříškových očí. Ignoruju to.
"Ne, ne, už jdeme," odstoupím o pár kroků dál a zamířím k autu.
"Nějakou chvíli už tam čekám a pár lidí se po mně divně dívalo, takže jestli by se tady pán velice nemocný uráčil jít, byl bych jen rád," slyším za sebou Mattyho hlas, jak rýpe do Tommyho. Oni dva se za chvilku pozabíjí.

*Tommy
Já bych byl taky rád, kdybys skočil do zdi.
"Uhni," neodpustím si do něj vrazit ramenem, když procházím kolem.
Uvítal bych jinou společnost, než je mistr Morbid, zvlášť po tom, co jsem se mu líbal s "přítelem".
Bože, vážně jsem líbal Adama. Tak moc jsem to chtěl udělat, ale teď toho trochu lituju. Přišlo mi to vhodné, myslím, k situaci. S ním taky člověk neví, na čem je. Nebrání se, dokonce mi vychází vstříc a pak mu najednou něco přeletí přes nos a dělá, jakože nic.

Ještě jednou se vydýchám a odejdu k Adamovi do auta. Potřebuju si jenom trochu odpočinout, ale zrovna Morbid mi k tomu moc nepomohl. Nemůže být takový problém mít chvíli klidu, mám pocit, že mi za chvilku vybuchne hlava.
Škoda, že mi Adam neřekl, co mi chtěl říct. Vážně by mě to zajímalo.
Snad příště, pokud nějaké příště bude..

Nasednu na zadní sedadlo. Vedle mě sedí Adam, Morbid zaleze za volant a naštvaně nastartuje.
Opřu se hlavou o sklo a mlčím. Zavřu oči.
Něčí ruka se dostane na jedno z mých stehen, dokonce skoro mezi ně.
Otočím se na majitele zvědavé ruky. Sedí dál, jakoby se nic nedělo. Povzdechnu si a znovu se opřu o sklo. Zeptám se Adama, jestli nemá nějaké prášky na hlavu.

***
"Tohle je mnohem lepší, než prášky na hlavu," vydechnu do jeho rtů, mezi tím, co mě drží za boky a drsně líbá. Natlačí mě na dveře od domu, které před chvilkou zabouchl a svým vypracovaným tělem mě k nim přitiskne tak, abych se nemohl hýbat.
"Stejně jsi žádné nepotřeboval," vtěsná svou nohu mezi moje a nechá mě se o něj otřít. Kousnu ho do rtu a přitáhnu si ho za zátylek ještě blíž.
Obě jeho velké ruce stisknou můj zadek a vytáhnou mě na špičky. Posune svoji nohu tak, aby se kolenem dotýkal dveří a já - i když nechci - musím stát na špičkách, mezi tím, co on se mnou manipuluje.
Moje skinny jeans začínají být těsnější, než jsem čekal, že budou. Zvlášť, za tak krátkou dobu.
Koutkem oka shlédnu jeho rozkrok, který je na tom podobně, jako ten můj.
"Vezmi si mě," zavrčím na něj. Jestli se na tvůj krásný ksichtík totiž budu dívat dlouho, asi se udělám do svých vlastních kalhot.
"Cos říkal?" zeptá se provokativně a znovu se mnou pohne na své noze. Udržím v sobě vzdech, přece mu hned nedám najevo, že jsem z něj úplně hotový a že tohle je to, na co jsem čekal.
"Neslyšel jsem tě," dodá, "musíš být hlasitější."
Stoupnu si, jak nejvýš na špičky umím a začnu ho líbat. Vysloužím si za to plácnutí po zadku, které zaštípne i přes látku jeansů tak, že skoro nadskočím.

Když se začnu péct horkem ve svém vlastním oblečení, jak už z Adamovy přítomnosti, tak z toho, co mi provádí, jeho noha mezi mými najednou zmizí a on se odtáhne.
Podívám se mu do očí a on se usměje, mezi tím, co já naoko zesmutním.
Chytí mě za ruku a přitáhne mě ode dveří k sobě. Oběma rukama mě chytí pod stehna a vysadí mě na sebe, než mě znovu políbí.
Narazí mě na stěnu a dám si pořádnou ránu do zad. Jeho plné, horké rty si začnou prodírat cestu k mému krku. Zakloním hlavu a zapletu mu prsty do vlasů.
Ohlédnu se vedle sebe, na podstavci stojí váza, která se s mým nárazem do stěny začala houpat.
"A-Adame?" upozorním ho trhaně, když svými zářivě bílými zuby skousne kůži na místě, kde mě před chvílí líbal.
Najednou váza spadne a já sebou cuknu leknutím. Adam se překvapeně otočí ke zdroji hluku.
Oba se podíváme na vázu, pak na sebe navzájem a zase zpátky na vázu.
"Byla drahá?" probourám chvilkové ticho.
"Byla z Japonska, dal jsem za ni snad majlant," přizná.
Moje tvář se zkroutí v divném úšklebku, jak se snažím zadržet smích.
Adam se na mě chvíli vážně dívá, jako bych za to mohl já.
Ve stejnou chvíli se začneme smát jako blázni a Adam mě opatrně pustí zpátky na zem. Výborně, dva šílenci, co rozbili vázu za velké prachy, oba se značnou erekcí v kalhotách.
"Myslím, že tenhle barák náš sex nepřežije," zkonstatuje. Proplete si se mnou prsty a vyjde se mnou schody.
"Nebolí tě tvoje válečné zranění?" zeptám se. Zatáhne mě do své ložnice, chytí mě za lem trika a začne mi ho vyhrnovat nahoru. Sklopím pohled a těsně před mou zjizvenou částí hrudě jeho ruce zastavím.
"Já svoje zranění vydržím," odpoví mi. Ucítím na sobě jeho starostlivý pohled. "Je něco špatně?"
"Já jen," povzdechnu si a podívám se na něj, "ty jizvy tam pořád jsou."
"Nemáš nic, za co by ses musel stydět. Navíc, jsme na tom podobně, já mám taky obvázané břicho."
"Promiň," hlesnu.
Na to mi neodpoví a přetáhne mi triko přes hlavu, stejně jako to udělám já jemu, než mě žduchne na postel. Zavrávorám a spadnu na ni, toho Adam využije a vyleze si nade mě.
"Jsi tak krásný," pochválí mě a začne mě líbat na hrudi. Nevynechá ani jedno místo, ani centimetr.
"Přestaň lhát," pobídnu ho. Znovu se vytáhne do úrovně mých očí a naštvaně ty svoje přivře.
Bez toho, aby přerušil oční kontakt, mi rozepne kalhoty a stiskne naběhlou bouli pod nimi.
Nahlas zavzdychám, protože jsem to nečekal.
Stáhne mi je, stejně jako boxerky a potěšeně se usměje. Cítím se oproti němu strašně odhalený a zachvěju se nad náhlým chladem, všude okolo mého těla.
Posadím se, odstrčím ho a přísně ho přejedu pohledem.
"Ehm- pokazil jsem něco?" položí mi potichu otázku.
"Já jsem nahý a ty oblečený. Není to fér!" postěžuju si a začnu rozepínat jeho kalhoty. Dávám si při tom pozor na jeho břicho. Stejně mě fascinuje, jak to dělá. Je pomlácený, ale stejně se se mnou zvládne vyspat. Servu z něj oblečení a pohledem prozkoumám celé jeho tělo. Neodpustím si při tom skousnutí vlastního rtu.
Přitáhne si mě do polibku. Jazykem prozkoumá celou moji pusu, stejně jako se snažím já udělat s tou jeho. Bohužel, bohudík, Adam vyhrává.
"Moc se ptáš," zašeptám při pauze na dýchání. Oba potřebujeme po chvíli dravého líbání nabrat kyslík.
"Chyběl jsi mi," prohrábne se mými vlasy, "strašně moc."
"Udělej to."
Znovu ho strhnu na sebe, přičemž Adam mě okamžitě pochopí. Natáhne se pro lahvičku, kterou má - pravděpodobně pro všechny případy - schovanou v šuplíku. Zuby roztrhne kondom a nasune si ho na svého velkého, uh..
Roztrhne mě.

"Kdyby cokoliv, řekni mi to, ano?" zeptá se a vysadí si moje nohy na svá ramena. Představa, že ho za chvíli ucítím, mě donutí vzdychat.
Přikývnu, jako odpověď. Adamova ruka přejede po celé mojí hrudi a párkrát ji něžně pohladí, než se konečně rozhodne konat.
Než se naděju, mám v sobě rovnou dva prsty. Prohnu se v zádech jako kočka a zamumlám něco, čemu sám nerozumím.
"Myslím, že jsme v pořádku," jeho hlas, jakoby byl v momentě víc zvučný, než předtím. Tvář mého milence ozdobí arogantní povýšenecký úsměv.
"Bože," zakleju a sevřu ruce v pěst. Kroutím se pod jeho prsty jako paragraf, a to nemluvím o zvucích, které v sobě nemůžu držet, když zahýbe se dvěma a nečekaně rychle přidá třetí.

Něco mezi něžností a dravostí se děje na mém hrudníku, když ho začne jemně škrábat prsty druhé ruky.
Sladká slova, věty jako, "jsi krásný" nebo "skvěle" mi pomůžou k tomu, abych se naprosto uvolnil.
Vysune svoje prsty a vymění je za svůj tvrdý penis.
"Konečně," spokojená poznámka unikne z mých úst. Adam na to zareaguje tak, že mi rukama drsně stiskne boky.
Netuším, čeho se mám chytat, proto zaryju prsty do polštáře. Snažím se držet svoje oči otevřené, protože na sobě cítím Adamův zvědavý pohled. Vsadím se, že kontroluje každou křivku mojí tváře, jen aby viděl, že se mi to líbí.
"V pořádku?" pohladí mě po jednom boku a nehýbe se, abych si zvykl. Zformulování odpovědi na úrovni člověka mým hlasivkám, vlastně i mému mozku a celému mému tělu dělá problém. Nechám ze sebe vyklouznout tiché zasténání, jako povolení pro Adama, aby se začal pohybovat. Cítím vlhko na celém svém těle.

Začne mě mučit pomalým přirážením do mého těla. Najdu v sobě nějakou sílu a pohnu se proti němu.
"Sakra," zanadává a pořádně mi stiskne bok. Narazí si mě na sebe.
"Tvrději," pobídnu ho. Skloní se víc ke mně a já ho chytím za zátylek, oba se pustíme do hladové líbačky. Adam zrychlí tempo a jednou rukou chytí můj penis, po kterém začne přejíždět. Neubráním se dalšímu, tentokrát hlasitějšímu vzdechu.

Netrvá to dlouho a končím nad ním. Sedím na něm a laxně pohybuju pánví, přičemž se občas skloním k Adamovi a vtisknu mu polibek na rty.
Vezmu jeho volnou ruku a přitisknu si ji na bok. Ve svém podbřišku cítím, že to za chvíli nevydržím. Adam na tom není o moc jinak, soudě podle jeho výrazu ve tváři.
"Kurva, Tommy," zavzdychá moje jméno. Zvedne se proti mně a narazí do mého nejcitlivějšího místa, což mě, spolu s jeho slovy, spolehlivě dovede přes okraj. Zakloním hlavu a zastavím své pohyby. Pošpiním mu celou ruku, něco se dokonce dostane i na jeho hruď.

Opatrně mě nadzvedne a sesune mě ze sebe. Stáhne si kondom a odhodí ho vedle.
"Lehni si," poručím mu. Chytám u toho dech, nějak mě tohle všechno zmohlo. Teď se ale musím soustředit na něj, přece jen, on se pořád neudělal.
Adam udělá přesně to, co mu říkám. Prohrábnu si vlasy a znovu se přesunu nad něj. Tentokrát provokuju já a jazykem přejedu přes celou jeho hruď, až k jeho penisu.
Podaří se mi ho kousnout do vnitřní strany stehna, Adam na to reaguje dalším nadáváním.
Tohle je až moc dobré na to, aby to bylo reálné.
Přejedu rty po celé jeho délce a vezmu do pusy co nejvíc, co jde. Z prstů udělám kroužek a začnu kopírovat pohyby své pusy.
"Oh, bože," vydechne a chytí mě za vlasy. Líbí se mu moje tempo, protože na mě netlačí, jen drží moje vlasy a tahá za ně.

Pár přejetí a já stihnu akorát uhnout, než se vystříká na svůj podbřišek. Hladím ho i přes jeho orgasmus, takže ho ještě prohloubím, dokud pode mnou nekňučí z citlivosti.
"No, pěkně," pochválím ho, mezi tím, co se snaží zklidnit svůj dech. Natáhnu se pro kapesníky, abych to z něj všechno setřel. Když ho očistím, lehnu si vedle něj a položím si hlavu na jeho hruď. Hlavně opatrně.
Cítím, jak jeho srdce bije rychleji, než obvykle.

Je dobré vědět, že alespoň na jeden den je to kvůli mně.
__
POKUD SE DIVÍTE ŽE
KDE ŠEL MORBID?
KDE JE?
KDE ZMIZEL?
Nebojte, přijde.
:DD
Pokud tohle čte někdo z mých známých a já se to NEDEJ BOŽE dozvím, zbiju vás.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ZIMKA ZIMKA | 3. září 2015 v 18:31 | Reagovat

AAAAAEEEEEIIIIIOOOOOUUUUYYYYY JA TA MILUJU
TY CUCINO TOTO JE DOKONALE
JA
NEMAM
SLOV PROSTE
TO JE
TAK
MENENNSKKWKSKSKJDZZSJSJSJJSJELRACELKDKKDKSKKSLSLSLLSLXMSJDJDUSUAKKAKAKAJUXUZANSNJUWJJXJXJSJKAKSKSJQUQUSHNX
JEJKSKSKDKKÝ´X´Á´SKSLAJAJNN
C:

2 lenočka lenočka | 3. září 2015 v 19:04 | Reagovat

Moja prvá veta hneď ako som dočítala kapitolu: "Oh môj ty Bože". Milujem to! :-) Na toto som čakala celý čas a konečne som sa dočkala.Túto kapitolu si napísala úžasne,urobila si mi radosť :-) Som zvedavá,a čo Morbid,kde celý čas bol ten chumaj :-D Strááášne sa teším na ďalšiu časť a veľmi pekne ďakujem za túto :-)

3 Ellie Ellie | 3. září 2015 v 19:37 | Reagovat

Tenhle díl byl BOMBA!!! Morbid, ať si jde kam chce a už se nevrací. :-D

4 Karin Karin | 7. září 2015 v 20:31 | Reagovat

Krása jen nechápu proč Adam tak trápí Tommyho. 8-)  :-P

5 Kirra Kirra | 8. září 2015 v 9:09 | Reagovat

AAAAAAA Kurva *-------* To čekání se vyplatilo *-* *le slint

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama