Worm Kink

20. srpna 2015 v 22:20 | Khaleesi |  Short Stories | Kink
VAROVÁNÍ:
Dílo je nezdravě zvrhlé. Je to překlad povídky z Tumblr, plus přehozená do fandomu Adommy (takže omluvte nějakou chybu, zvlášť chybu ve jménech, protože přepsat to nebylo nejlehčí)
Nikdo není nucen to číst.
V češtině je příběh mnohem měkčí, ale pořád je to nechutné a hraničí to s duševní nemocí.
Pokud jste někdy narazili na něco, co bylo tak zlé, že jste to nebyli schopni dočíst, NEČTĚTE TO.
Ale kdo se k tomu odhodlal, enjoy this thing.


1/2
Adamovi málem upadla krabice, když se za sebou snažil zavřít těžké dveře, zatímco jeho oči byly zcela zaměřeny na mladého muže ležícího na posteli ve středu místnosti.
"Oh. Je krásný, Rufusi." A Tommy byl. Jeho bledá kůže byla v ostrém kontrastu se sterilním bílým prostěradlem, které částečně zakrývalo jeho tělo. Adam chlapce uložil na manželskou postel, kterou pořídil speciálně pro tuto příležitost. Vypadal naprosto lahodně se svými štíhlými zápěstími připoutanými k zábradlí postele, nohy roztažené a svázané koženými pásky. Opatrně, Adam položil krabici na stolek vedle postele a přikrčil se, aby odkryl černý závoj pokrývající ji. Uvnitř ležel obří červ, 6 palců na délku a tlustý jeden palec. Rufus nevypadal šťastný, snažil se zavrtat pod hedvábnou látku, která lemovala jeho krabici, aby se dostal pryč od oslepujícího bílého světla, které zaplavovalo místnost. Adam se zamračil, otevírajíce horní část krabice.
"Jsi na mě naštvaný, Rufusi? Je mi líto, jestli jsi tam stísněný. Víš, jak nemotorný dokážu být," řekl a jemně strčil do ocasu červa.

"No tak, kámo. Nejsi natěšený vidět svou červenající se nevěstu?" Další škubnutí a hedvábná podšívka Rufuse více zakryla. Adam si povzdechl, vypnul hlavního světlo místnosti, nechávajíce měkké žluté světlo nasměrované k posteli jako osvětlení.
"A je to. Vypnul jsem světlo. Jsi teď šťastný?" A zdálo se, že Rufus byl. Červ konečně vykoukl ven, a přinesl obrovský úsměv na Adamovu tvář. "Vsadím se, že by ses s ním rád setkal viď.
" Opatrně, Adam vzal červa oběma rukama, stáhl přikrývku níž na Tommyho boky a položil Rufuse na jeho měkké vyboulené bříško. Červ byl na chvíli neklidný, ale nakonec se usadil a stočil se blízko pupíku spícího chlapce.

"Není hezký, Rufusi? A jeho kůže je tak měkká. Dovedu si představit, jaké by to bylo uvnitř něj." Adam nechal svůj prst putovat do Rufusově délce, než ji nechat spustit na Tommyho bříško. Černovlasý chlapec se usmál, představujíce si, jak mnohem krásněji by mladý muž vypadal s oteklým břichem a plný Rufusových vajíček.
"No, je ne čase naše hrdličky představit, jo?" Adam jemně prohrábl Tommyho rozcuchané vlasy, oddělávajíce blond lokny z jeho očí.
"Tommy." Zašeptal. "Tommy, je čas se probudit." Jemný hlas pomalu přemlouval Tommyho ze spánku. Chlapec zasténal, když se přitiskl proti Adamovu doteku.
"Probuď se, Tommy. Je tu někdo, aby tě viděl." Hlas byl podivně uklidňující, přesto, jak cizí byl. Tommy opravdu nevěděl, kdo na něj mluví, ale přistihl se, že se chce probudit, jen aby to zjistil. Dlouhé řasy se zatřepotaly a jeho víčka se otevřela, aby odhalila měkké hnědé oči. Trvalo ještě několik sekund, než se přizpůsobily slabému žlutému světlu, až se nakonec zaměřily pouze na druhou osobu v místnosti.

"Ahoj Tommy."
"Kdo jste?" Tommy se přikrčil nad drsností svého hlasu. Chtěl se dotknout svého krku, ale zjistil, že není schopen tak učinit v důsledku jeho omezení. Adam se široce usmál, když pozoroval uvědomění na Tommyho tváři. Cítil se trochu provinile za těsnost ve svých kalhotách. Přece jenom, Tommy byl Rufusova "holka." Ale Adam si nemohl pomoct. Vždycky rád viděl syrový strach a bezmocnost a zejména se divil, když to sám způsoboval. Trpělivě čekal, když Tommy slabě bojoval proti poutům, křičel o pomoc, která nepřijde, jen s vědomím Rufusova případného pádu z Tommyho břicha, stále neviděného hysterickým chlapcem. Adam nikdy nepochopil, proč se obtěžují bojovat. Odpor byl marný. Pobavilo ho však, že Tommy vydržel déle, než ostatní. Bylo opravdu nudné, když se vzdali tak snadno. Vše to skončilo stejně, nicméně. Tommy ležel na posteli, ještě bezmocnější než předtím. Jeho oči byly sklovité slzami, několik jich stékalo po jeho tvářích.
"Začněme znovu, ano?" To způsobilo pohled na Adama, který mu ho oplatil úšklebkem.
"Ahoj Tommy. Jmenuji se Adam." Jemně vzal spící stvoření do svých rukou, skoro se smíchem nad zvukem, který z Tommyho vyšel, když si uvědomil, že obří červ byl na jeho břiše celou dobu.
"Tohle je Rufus." Tommy se na posteli viditelně zmenšil. Neměl nijak zvlášť rád zvířátka, ale ta věc byla netvor, vypadala spíše jako nedorostlý had, než červ. Tommymu naskočila husí kůže při pomyšlení, že jen pár vteřin předtím, byla ta věc položena na jeho břiše.
"Proč jsem tady?"
"Na oslavu, Tommy." Usmál se, když hladil Rufuse v rukou. "Vidíš, Tommy. Dnes je pro Rufuse velký den. Chystá se být brzy mužem. A protože jsem jeho nejlepší přítel, rozhodl jsem se mu obstarat správnou "ženu." A myslím si, že budete pro sebe navzájem ideální. Viď?" Adam se zasmál, jeho slova znovu donutila Tommyho bojovat proti poutům, želízka se zarývala do jeho zápěstí.
Přistoupil ke krabici, vypadajíce z Tommyho zklamaně a položil Rufuse jemně dovnitř.
"Doufal jsem, že bys mohl více spolupracovat, ale když to vidím, to není tento případ..." Popadl kožené řemínky na konci postele, připevňujíce je pevně přes Tommyho boky a zcela ho imobilizoval. "Neee!"
Adam potlačil zasténání. Tommy zněl tak zlomený. Bylo to krásné. Chlapcovo kňučení se jen prohloubilo, když podržel Rufuse několik centimentrů od jeho tváře.
"Nebuď vtipálek, Tommy. Myslím si, že čas, abys dal Rufusovi polibek. " Tommy teď volně vzlykal, snažíce se zachytit Adamovy oči. "Adame, prosím."
Adam rychle ztrácel trpělivost. "Polib ho." Jeho tón byl vystřízlivění, okamžitě umlčel Tommyho kňučení. Tommy se přistihl, jak přikyvuje a posunul se vpřed, aby přitiskl pusu na Rufusova kroutící se ústa. Adam se usmál; Tommy si vedl dobře.

"Teď nebuď cudný. Musíš mu dát trochu jazyk." Tommy se viditelně přikrčil, ale jediný pohled od Adama a setřel si znechucený pohled na své tváři. Znovu přitiskl rty proti Rufusově puse, zezadu na krku mu naskočila husí kůže, protože cítil studenou kůži na svých rtech. Tommymu dalo zabrat, aby se neodtáhnul, když Rufus vylučoval na jeho rty slizkou látku.
Netrpělivé "Tommy" přišlo od Adama a on uklidnil sám sebe a pomalu pootevřel rty, vytahujíce jazyk a olízl Rufusova ústa. Adam nemůže zadržet radost ve svém hlase. Nemohl uvěřit, že chlapec v podstatě dává červovi francouzáka. Jemně pohyboval Rufusovou hlavou proti Tommyho jazyku, zachichotal se, když druhý chlapec zasténal do polibku.

"To stačí." S těmito slovy si Tommy nějak přál, aby stále líbal obřího červa. Adam byl nepředvídatelný a on se neodvážil představit si, co ten kluk měl v plánu. Rufus byl jemně položen na jeho hruď, tentokrát s varovným pohledem od Adama, pro případ že by se nedbale pohnul a shodil by jeho nejlepšího přítele. Adam popadl tubu lubrikantu z blízkého stolu a posadil se mezi Tommyho nohy. Vyšší chlapec nechal přikrývku shromáždit se v Tommyho klíně, odhalujíce chlapcův penis a koule. Tommy zalapal po dechu nad náhlým průvanem, jeho tvář se hlouběji začervenala.
"Vidím, že sis to užil. Rufus je dobrý líbač," dobíral si ho Adam, když přejel prstem nahoru po tvrdé délce Tommyho penisu. Tommy zakňučel, rozhodl se neprotestovat, když ho jeho tělo tak úplně zradilo. Slyšel, jak Adam otevřel tubu lubrikantu a vymáčkl si malou část na prsty. "
Já jsem nikdy-"
"-neměl sex? Já vím. Nikdy bych mého nejlepšího přítele nedal dohromady s děvkou. " Teplé prsty se otřely o Tommyho vstup, jeho penis zaškubal z toho doteku.
"I když, možná jsem se v tobě mýlil." Jeho tváře hořely hanbou, skousl sténání, které hrozilo vypadnout z jeho úst, když Adamovy prsty přejížděly nahoru a dolů po jeho vstupu.
"Ach!" Červ si nějak našel cestu k Tommyho pravé bradavce, ústa otírajíce o tvrdnoucí bradavku, sliz který vylučoval sloužil jako lubrikant.

"No, ty jsi zatracený Casanova, že ano, Rufusi? Jak víš, že ta děvka má ráda, když si někdo hraje s jejími bradavkami? " Tommy nedokázal pochopit, jak tyto malé pohyby mohou působit tak dobře. Jeho nedotčený penis pulzoval a cítil prejakulát stékající dolů po své délce až na jeho koule. Adam to vůbec nezlepšoval, rozhodl se kroužit prsty kolem jeho díry.
"Prosím." Adam se ušklíbl, krmíce se nad Tommyho prosbami.
"Co chceš, Tommyi? Chceš něco uvnitř sebe?" Bez záminky, zahákl prst těsně za okraj Tommyho díry a rychle vytáhl prst zpátky, jako kdyby hrál na kytarové struny. Tommy mohl jen sténat, jeho hlava spadla zpátky na postel, podléhajíce potěšení. S tím, Adam dráždil Tommyho zadek prstem, vytáhl ho, aby si vzal na ruku více lubrikantu, zasunujíce ho do něj znovu a navlhčil chlapce uvnitř. Tommy zasténal, když Adam přidal druhý prst mnohem dříve, než by si přál. Jeho díra se těsně stáhla okolo dvou prstů. Cítil každý kloub a každý spoj, zasyčel, když chlapcovy ostré nehty přejely po jeho měkkých zdích. S plácnutím na zadek Tommy povyskočil. A kdyby červ nebyl pevně přisátý na Tommyho tvrdé bradavce, spadl by z jeho hrudi.

"Uvolni se, děvko. Nemáme dostatek času." Bolestné zakňučení uniklo z Tommyho rtů, když Adamovy silné prsty násilně roztáhly jeho díru. Třetí prst následoval krátce po tom a Tommy viditelně vzlykal. Snaží se vytlačit Adamovy prsty ven, ale chlapec byl neúprosný, prorazil prsty dovnitř, pokaždé se dostal hlouběji.
"Hodná holka." Pochválil ho Adam a Tommy se konečně začal uvolňovat. On se uculil, když pohyboval prsty, otírajíce je o chlapcovu prostatu. Tommy zanaříkal, jeho paty se zarývaly do řemenů, chystal se vozit na Adamových prstech, jen aby byl zklamaný z kožených pásů na jeho bocích.
"Vidíš, Tommy. Hodné holky dostanou odměnu. Jsi hodná holka?" Adam se pohyboval kolem Tommyho místečka, škádlil ho.
"Ano. Ano. Prosím, jen prosím. Je to tak příjemné." Adam se usmál, protože věděl, že má Tommyho tam, kde ho chce.

"Chci slyšet, jak to říkáš, Tommy," nechal své prsty přejet po žláze, jako slib.
"Nghh. Jsem hodná holka. Jsem tvá hodná holka. Jen Adame, prosím." Adam udělal tak, jak slíbil, jeho prsty se ve střídavém tempu otíraly o žlázu. Tommy byl poblouzněn, jeho klouby zbělely, když sevřel v rukou zábradlí postele, prsty na nohou zkroucené, jak jeho paty kopali proti řemenům. Červ sám se otíral o jeho nabízející se bradavku a zintenzivňoval slast z masírování jeho prostaty. Jeho erekce tekla, jeho vlastní prejakulát kapal dolů a pokrýval Adamovy prsty. Cítil známé teplo ve svých slabinách, jeho koule se stáhly blíže k jeho penisu. Cítil, jak padá do propasti. Pak, nic. Adam odtáhl prsty, zanechávajíce ho prázdného. Jeho chlouba a koule bolely, když mu bylo upřeno vyvrcholit.
"Nebyl jsi hodná holka, Tommy. Hodné holky nikdy nevyvrcholí před svými milenci. Nemůžeš nechat ubohého Rufuse na holičkách." Tommy mohl jen poníženě plakat. Vystřízlivěl, a právě teď si uvědomil, jak nízko se snížil pro několik minut rozkoše. Nicméně, měl víc důvodů plakat, když uviděl Adama držet kovové lékařské zrcátko. Chlapec ho pokryl hojným množstvím lubrikantu a s Tommyho stále volnou a otevřenou dírou, ho Adam do něj snadno zasunul. Zrcátko bylo delší než Adamovy prsty, tak jím musel několikrát zatočit, aby ho do něj dostalo celé. Tommy zakňoural, když se chladný kov lahodně otřel o jeho místečko s každým sebemenším pohnutí.

Brzy Adam zrcátko otevřel, ignorujíce sténání nebo prosby, když ho roztahoval příliš doširoka příliš rychle. Když to udělal, popadl Adam baterku a zasvítil jí do Tommyho roztažené díry.
"Ne. Prosím, nedívej se." Tommy se snažil udržet nohy u sebe, jeho díra bojovala proti studenému kovu, který ho otevíral. Cítil se být tak vystaven, tak intimním způsobem. Adam se mnul skrz džíny, všechny výčitky z "podvádění" svého nejlepšího přítele byly pryč, díky jeho mysli naplněné touhou. Tommy vypadal vevnitř tak krásně, jeho stěny měly pěknou světle růžovou barvu. Mohl cítit teplo hluboko uvnitř něj a věděl, že Tommy bude pro Rufuse skvělá žena.

K Tommyho hrůze, Adam odtrhl Rufuse z jeho hrudi. Červ se nechtěl pustit bradavky, na kterou byl přisátý. Stále vrtěl hlavou, oněměle, a docela nevěřícně z toho, co Adam měl v úmyslu. Adamova pozornost byla výhradně na Rufusovi, jako by mu přál hodně štěstí. Tommy se snažil vykroutit, když Adamova ruka zmizela z jeho dohledu, zjevně připravený nasměrovat Rufuse do něj. Cítil, jak se něco pohnulo proti kovovému zrcátku, známá studená kůže se zježila proti jeho vnitřku.
"Ne! Ne prosím. Prosím, vytáhni ho ven. Adame, prosím. Pomozte mi někdo! Prosím!" Adam třel sám sebe skrz své džíny, jakmile byla většina Rufuse uvnitř Tommyho. Červ byl mnohem delší, než zrcátko a musel se sám zavrtat. Adam zasténal, když sledoval Rufusův ocas házet sebou tam a zpět, ztrácejíce se pomalu v Tommyho napnuté díře.
"Fuck, Tommy. Taková hodná holka." Tommy sevřel svaly, jakmile ucítil hlavu červa hluboko ve svém nitru. Ale červ byl vytrvalý, otíral se o jeho díru, způsoboval mu mráz na zádech a jeho svaly se pomalu uvolňovaly. Bojoval prohranou bitvu a brzy se červ zavrtal o palec nebo dva hlouběji než zrcátko. Spokojen s hloubkou, Adam lehce uvolnil zrcátko, nechtějíce ho vytáhnout z Tommyho v plné šířce. Se zlým úšklebkem, ho před vytažením naklonil mírně vzhůru a nechal chladný kov lahodně a pomalu sklouznout přes chlapcovu prostatu. Tommy se málem přímo a hned udělal, kdyby Adam pevně a bolestivě nestiskl jeho koule. Brzy zrcátko leželo zapomenuto na stole. Jak Adam pozoroval, Tommyho díra se pomalu stáhla kolem Rufuse.

Tommy nenáviděl tu senzaci, cítil se neskutečně plný. Jeho stěny byly také velmi citlivé. Cítil drobné chloupky na kůži červa. Polechtaly ho pokaždé, když se pohnul. Podíval se na Adama, vážně nevěděl, co má chlapec dalšího v plánu, nebo až červa vytáhne ven. Měl na tváři znuděný výraz. Jako by čekal, až Rufus něco udělá. Netrpělivost zvítězila a Adam pevně uchopil Tommyho penis u kořene. Tommy nad tím nadskočil a vylekal červa uvnitř něj. Tommy si to uvědomil a cítil, jak se mu sevřel žaludek. Šikovné prsty škádlily špičku jeho penisu, neustále třely jeho štěrbinu, vytvářejíce kruhy na citlivé korunce. Tommy si nemohl pomoci, ale stáhnul se kolem monstra v sobě. A stejně jako Adam plánoval, to spícímu červovi vadilo. K Tommymu zděšení, cítil, jak se v něm červ kroutí, způsobujíce sténání z jeho rtů. Adamovy ruce opustily Tommyho penis, aby si hrál s jeho vlastním.

Červ byl nyní vzhůru a kroutil se uvnitř Tommyho. Tření přivádělo Tommyho k šílenství. Byl rozpolcený mezi tím vzdát se potěšení a být znechucený nad svou situaci. Ale uviděl Adama, koukal do těch očí, tmavých chtíčem, když se díval, jak se rozpadá, Tommy nemohl si pomoci a vzdal se. Jeho oči byly přikované na Adamově obrovské erekci, větší a širší než červ uvnitř něj. Sledoval, jak Adamova ruka hladí jeho nádherný penis a představoval si, že tohle je, v něm v tu chvíli. Rufus našel jeho místečko, červ se neustále otíral o jeho citlivou žlázku. Tommy přirážel boky, tak jak mu řemeny umožňovali, jeho prsty na nohou se kroutily z rozkoše. Rozzlobený červ se zakousl zuby do Tommyho prostaty a on vyvrcholil. Adam hned potom, Tommyho slastný výkřik do převezl přes okraj, výstřiky sperma dopadly na Tommyho pulzující penis a koule. Tommy si byl jistý, že omdlel z rozkoše. Nehybně ležel na posteli a totálně vyčerpán. Díval se, jak Adam čistí sám sebe, slyšel jak si zapíná knoflík a zip kalhot. Jeho oči se rozšířily, když se chlapec otočil ke dveřím. "R-Rufus!"

Adam otevřel dveře, než se otočil se zlověstným úsměvem na tváři. "Řekl jsem ti to. Rufus bude brzy muž. Jeho druh potřebuje teplé tmavé místo, po celou dobu hibernace a jejich růstu. Příště, až uvidím mého nejlepšího přítele, bude dvakrát tak veliký a nejméně třikrát v obvodu. V pohodě tě naplní." Dveře se zavřely, ale ne dříve, než Tommy uslyšel Adamův hysterický smích.


2/2
"Adame?" Tommy by přísahal, že slyšel otočení kliky. "Adame, jsi to ty?" Zvedl hlavu jen pár centimetrů z postele, aby získal lepší výhled na dveře, ale, bohužel, nebyl to Adam. Tommymu se sevřelo srdce, zvuk ustal, a byl následovaný kroky, které se rozléhaly dál a dál chodbou. Chlapec se tentokrát ani neobtěžoval křičet o pomoc. Pokoj byl zvukotěsný, to zjistil brzy, díky ozvěně svého hlase. To, nebo se příliš bojí Adama a rozhodli se ignorovat jeho křik o pomoc. Tommy nebude plýtvat svým hlasem na hluché uši. Kromě toho, zbytečně by jen probudil příšeru. V týdnu červ spal uvnitř Tommyho. Každý den to vyrostlo, jen o něco do délky, jen trochu v tloušťce. Zpočátku to bylo jen mírně nepohodlné, pocit plnosti, tupý tlak proti tomu bodu. To ho udržovalo po celou dobu tvrdého. S každým nádechem mohl cítit jeho štětinky jemně se otírat o jeho oteklou prostatu. Jakýkoliv prudký pohyby vytvořil vynikající tření, které poslal vlny rozkoše po celém jeho těle. Znovu a znovu, Tommy se pomalu přiváděl na okraj. Ale nikdy nebyl dost blízko.

Později, nepohodlí ustoupilo bolesti. Červ začal vyplňovat Tommyho zevnitř. Jeho obvod tlačil proti jeho vnitřních stěnám, roztahoval ho více každý den. Byl neuvěřitelně těsný, a každodenně Tommy myslel, že jeho díra to už nepojme, že ho jistě roztrhne, jen aby byl další den překvapen, když jeho díra roztáhla o dalších pár milimetrů. Byla to Adamova chyba, nicméně, protože nenavlhčil Tommyho zevnitř více olejem. Červ nevylučoval slizkou látku, když spal, a jak dny plynuly, Tommy byl uvnitř suchý. Takže když se červ prodlužoval na obou koncích, jeho studená kůže škrábala jeho stěny, měkké štětiny se v něm táhly jako ostnatý drát. To bylo v tomto bodě, kdy Tommy křičel o pomoc. Prosil o Adama. Kohokoliv.

Jeho prosby byly ponechány bez odpovědi. Dokonce ani zvíře se nezavrtělo ze spánku. Ale to bylo před třemi dny. Teď se zdálo, že každý malý pohyb nebo zvuk, který Tommy udělal, probudil příšeru. Začínal být uvnitř něj neklidný, jako by byl stále víc netrpělivý na svého pána. Tommymu se nelíbilo, že to probudil. Pokaždé, když to udělal, zatlačilo proti jeho již nafouklým střevům, otáčel se v něm a snažil se sám vykroutit. Tommy chtěl zbavit monstra, byli k sobě přilepení, každý pohyb mu přinášel tak moc bolesti. Tommy mohl dělat nic jiného, než počítat dny a doufat, že Adam přijde. Brzy.

- "Nudím se!" Adam se zhroutil na pohovku a nechal PS4 ovladač spadnout z ruky a na zem s hlasitým žuchnutím. Tento týden by měl být venku s Ashley, ale ta holka se dostala do problémů. A znovu, pan Dzerigian musel vysolit obrovskou částku peněz, aby dostal jeho dceru z vězení. Zdvořilý kašel přerušil Adamovy myšlenky.
"Co teď, Sauli?" Zavrčel na svého osobního asistenta. "Adame, Pane, možná byste chtěl zkontrolovat Rufuse? Je to již více než týden, a už se mohl probudit." Po pravdě řečeno, Sauli už věděl, že se červ probudil ze svého spánku. Byl potřeba jen týden, aby vyrostl do dospělosti. Čas od času měl zkontrolovat Tommyho, který vypadal, že je každým dnem zoufalejší. Sauli se snažil znovu a znovu Adamovi připomínat chlapce, ale mladý pán byl příliš zaujatý hraním svých počítačových her. Adamovy oči se rozzářily, jako by to bylo Vánoční ráno.

Už úplně zapomněl na Rufuse a jeho přítelkyni. Prohnaný úsměv se vykouzlil na jeho rtech. Tommy ho jistě může na pár hodin zabavit. Zamířil do suterénu, otevřel dveře jediným klíčem, nechal za sebou zavřít dveře, když obdivoval pohled před sebou. Tommy vypadal naprosto zničeně. Jeho hebké blond vlasy se lepily na čelo díky potu, mírným leskem pokrýval jeho tělo. Chudák, byl vzrušený. Špička jeho penisu měla fialový odstín, žíla vyboulená na jeho spodní straně. Jeho koule byly napnuté, stejné tmavé jako jeho žalud. Bůh ví, jak dlouho chlapec balancoval na hraně. To jistě mohlo počkat, nicméně, Adamovy oči sklouzly dále dolů.
Rufusův ocas vykoukl dobrý palec nebo dva z Tommyho těla, chlapcova díry se roztáhla o několik centimetrů. Adam žasl nad plnou velikostí monstra. Rufus teď musel mít minimálně 10 palců na délku, 3 palce na šířku - největší svého druhu. Červ měl čas víc vyrůst, když ho během týdne zapomněl vytáhnout. Adam zasténal, cítil, jak se jeho vlastní monstrum, napíná v jeho kalhotách. Prstem přejel po okraj Tommyho díry, napuchlé a růžové, snažící se stáhnout kolem červa. Chlapec doslova praskal ve švech. Tommy zakňučel, zdánlivě cítil jemný dotek jako oheň proti napjaté kůži.

"Adame. Prosím, prosím, vytáhni ho ven. Je příliš velký. Já nemůžu. On mě roztrhá, Adame. Prosím." Adam se na Tommyho podíval, úsměv na jeho rtech vystrašil chlapce do tichosti. Zavrněl, když oddělal Tommyho vlasy z čela.
"Nic se nestane, pokud se neuklidníš, lásko." Trpělivě čekal, až se mu Tommy vzdá, tichý a poddajný pod jeho pohledem.
"Hodná holka. Nyní si pojďme mluvit. Už je to nějaký čas, Tommy. Jak ti bylo?" Slzy zklamání štípaly Tommyho v očích. Byl příliš vyčerpaný, aby hrál tyhle hry.
"Bylo mi fajn, Adame. A co ty?" Adam otázku ignoroval.
"To je dobře. A jak se měl Rufus? Choval se vzorně?" Tommy zaváhal, snažil se pečlivě vybírat slova. "Rufus tolik vyrostl. Ale nemyslím si, že se mu líbí, být tak stísněný." Adam jen přikývl, příliš zaujatý Tommyho zadkem. Zasmál se, když roztáhl chlapcovy půlky, jen aby je zmáčknul dohromady kolem Rufusova ocasu.
"Myslím, že je načase, abychom mého chlapce probudili." Bez jakéhokoliv varování, Adam zatáhal za Rufusův ocas. Dostatečně, aby probudil spícího obra. Adamova tvář se naplnila radostí, když pozoroval ocas červa mrskat sebou tam a zpět, společně s Tommyho přerušovanými vzlyky naplněnými bolestí.
Tommyho oči se otevřely dokořán, pozoroval stvoření vrtět se v něm, jeho obvod roztahovat jeho břicho. Očekával monstrum prorazit skrz každou chvíli. Adam se pokusil uklidnit šelmu hlazením přes obrys na Tommyho žaludku. Stejně jako si užíval podívanou, nemohl riskovat Tommyho zranění. Měl s chlapcem větší plány. Což lze vysvětlit pouze jako pouto mezi monstrem a jeho pánem, se Rufus uklidnil a znehybněl. Adam popadl jednu z lahviček s olejem na stolku a nalil hustou kapalinu dolů na chlapcův vstup. To si vysloužilo chlapcův vzdych, sténání vyklouzlo z jeho rtů, jak olej uklidňoval jeho otvor. Adam se usmál, pobaveně nad tím jak snadno se Tommy měnil v jeho rukou ve sténající klubko. Jeho zručný prst se otřel o chlapcovu díru, než se uvolnil natolik, aby prst zavedl podél Rufuse dovnitř.

Adam držel své pohyby mělké, potírajíce Tommyho vnitřní stěny a pak se odtáhl, pro více oleje. Když si myslel, že je Tommy vevnitř dost kluzký, Adam jemně zatáhl za Rufusův ocas. Kousek po kousku, často se zastavil, aby použít více mazadla, pracoval, aby příšeru vysvobodil. Tommy byl opilý rozkoší. Natáhl se na posteli, nohy roztažené, oči protočené. Jeho klouby bílé od pevného uchopení na zábradlí. Jeho stěny byly tak citlivé, mohl zmapovat povrch těla červa. Jeho půlky byly otevřené a sevřely se s každým segmentem červa, když opouštěl jeho tělo. Brzy Adam vytáhl Rufusovu hlavu. Snažil se dát tvora zpět do klece, krabice byla příliš stísněná na jeho novou velikost. Bude muset požádat Sauliho, aby přinesl větší krabici. Ale teď se obrátil k Tommymu.

"Cítíš se lépe, mazlíčku?" Tommy mohl jen svěsit hlavu v souhlasu, vyčerpaný z celého utrpení. Adam chytil Tommyho tvář a donutil ty hnědé oči se na něj zaměřit.
"A teď, co řekneš?"
"Děkuji vám, pane." Ta slova sklouzla z Tommyho rtů, jako by nebyly cizí. Adam se usmál, potěšen. "To je hodná holka." Tommy zafňukal, když prsty zavadily o okraj jeho zející díry.
"Tvoje díra je tak zničená, Tommy" Chlapcovy tváře hořely v hanbě.
"Nemůžeš ji ani zavřít, že?" Adam snadno vklouzl třemi kluzkými prsty dovnitř, pomalu přirážel dovnitř a ven.
"P-pane, ne," protestoval Tommy. Příliš ho to bolelo.
"Psst. Udělám ti dobře, holka. " Tommy zanaříkal, dlouhé prsty vytrvale poklepávaly na jeho místečko. Adam se usmál, když uviděl z Tommyho štěrbiny vytékat průhlednou tekutinu. Dlaní se zmáčkl přes své džíny, přirážení prsty a dovnitř a ven do Tommyho znásilněné díry ho vzrušovalo.

"Kurva, přijmáš tři prsty tak dobře. A co takhle další? "Adam nečekal na odpověď, vklouzl dovnitř malíčkem. Přes Tommyho kňučení, malý prst se nesetkal se žádným odporem. Zlý záblesk zajiskřil v Adam očích.
"Vsadím se, že tvá děvkovská díra může unést víc." Než mohl Tommy popřemýšlet nad slovy, Adam již naléval velké množství oleje na svou ruku. Roztáhl Tommyho díru čtyřmi prsty, hákoval palcem dovnitř, než zasunul dovnitř pěst. Tommy vykřikl. Adam se ušklíbl, poté co se jeho pěst setkali s odporem na třetím kloubu. Ukázalo se, že jeho pěst je ještě větší než Rufus. Adam nalil více oleje na Tommyho vstup, zatlačil dovnitř a pak ven, aby ho víc roztáhl. Otočil rukou v Tommym, prsty hledajíce tu žlázu. Celou tu dobu Tommyho utěšoval, hladil ho volnou ruku nahoru a dolů po vnitřní straně stehen, snažíce se ho přimět k relaxaci. Jeho trpělivost zvítězila. Jeho pěst vklouzla dovnitř, jeho ruka mizela uvnitř chlapce. Adam zasténal z těsného tepla, kluzká sametová kůže se omotala kolem jeho pěsti. Málem se udělal nad představou, že by to cítil kolem své erekce. Naklonil se dopředu a jemně políbil chlapce na čelo.
"Taková hodná holka, Tommy. Vedeš si tak dobře." Tommy se uvolnil kolem Adamovy pěsti, otřásl se, když ucítil chlapcovy klouby škrábat ho zevnitř. Mírný oheň otupil a ustoupil slasti. Adam si olízl rty, když zkoumal Tommyho vevnitř, vrážel dovnitř a ven, otáčejíce zápěstím. Se šibalským úsměvem na tváři, když šťouchl do napuchlé prostaty, způsobujíce, že sebou chlapcův penis čas od času zaškubal. Sledoval Tommyho reakci a pomalu vytáhnul ruku, zastavil ji těsně před nejširší částí, jeho klouby poškádlily volný kruh svalů na Tommyho vstupu. Jednou nebo dvakrát si protáhl zápěstí, jako by se chtěl vytrhnout z chlapcovy díry, a žasl nad panikou v Tommyho očích. Stáhl ruku zpět ještě jednou, nechávajíce Tommyho zadek pomalu se roztáhnout okolo jeho kloubů, než ji přirazil zpátky do Tommyho nitra. Čirá tekutina vystříkla z chlapcovy štěrbiny, směs moči a sperma.

"To je ono, holka. Kdo mohl vědělt že taková holka jako ty, potřebovala pěst ve své kundičce, jen aby stříkala? " Tommymu stékaly slzy po tvářích, i když zasténal rozkoší. Adam si hrál s jeho tělem tak dobře. Pokaždé, když pěstí udeřil dovnitř, Tommy cítil jako by vytrhl další orgasmus z jeho těla. Vodnatá směs volně proudila ze špičky jeho penisu, ale to ho nepřevezlo přes okraj. Pořád chtěl vyvrcholit. Adam se zasmál, když sledoval, jak se Tommy snaží otřít o vzduch.
"Co se děje, děvče? Není to dost? Přesto chceš třít tvůj malý klitoris?"
"Ano, pane. Prosím, prosím, tři můj klitoris."
"Tvůj malý klitoris?" Zopakoval Adam.
"Ano, pane. Můj malý klitoris. Prosím, prosím, dotkni se mě." Sperma vytékalo z jeho penisu bez pocitu vyvrcholení. Adam věděl všechno o 'prostate milking', ale nikdy to neviděl. Ani nevěděl, že je to možné. Teď, když viděl Tommyho, zoufale se snažícího udělat se, když z něj pomalu vytékalo sperma, si Adamova mysl hrála s myšlenkou, že by nikdy nemusel chlapci umožnit uvolnění.
"Ne. Nechci svou princeznu zkazit. Musíš se udělat. Tohle stačí." Jednou rukou, Adam sáhl ke svému pasu, rozepnul si kalhoty. Stáhl džíny dolů spolu se svými boxerkami a odhalil svou tvrdou chloubu. "Myslím, že je pán na řadě." Tommy vytřeštil oči. Adam nemusel být tak dlouhý, nebo čikorý jako Rufus, ale byl mnohem silnější. Určitě by tou věcí mohl způsobit hodně škod. Tommy sledoval, jak se Adam potírá lubrikantem, sténal a hladil své přirození. Bylo to krásné. Hnědé oči sledovaly, jak ty dlouhé prsty přejíždí po jeho délce, jak se svírají kolem kořene a těsně pod špičkou. Za jiných okolností, by se Tommy považoval za šťastného, přijít o své panictví s někým, jako je Adam.
"Líbí se ti, co vidíš, mazlíčku?" Tommy se mírně červenal, zavrtěl hlavou. "Neboj se. Neošukám tě. Přemýšlel jsem o něčem jiném. " Pěst uvnitř Tommyho útrob se pomalu roztahovala, Adamovy dlouhé prsty se otevíraly a zavíraly společně s tahy na jeho erekci. Pokaždé, kdy roztáhl prsty víc, Tommyho roztáhl. Tommy mohl jen vehementně kroutit hlavou, nohama bojujíce proti řemenům. "Pane, ne. Přestaňte. Přestaňte ve mně otevírat ruku." Jeho křik se dostal do hluchých uší. Adam ještě jednou začal tahat pěst nahoru a zastavil u nejširší části. Roztáhl prsty, poskládal je, takže tvořily kapsu, a pomalu vklouzl chloubou mezi ně. Jeho pohyby byly nejprve neohrabané, prsty sotva obmotané kolem jeho obvodu. Adam čekal, dokud nebyl dovnitř Tommyho celou délkou, načež pohnul rukou.
Díval se, jak více jeho paže mizí uvnitř chlapce, když se pohyboval, aby přejížděl po své chloubě. "Ach bože, dělám to. Já si kurva honím uvnitř tebe." Adam se šíleně zasmál, když zvýšil tempo, prsty pumpujíce nahoru a dolů po své délce, roztahujíce Tommyho díru. Někdy nechal svou ruku nehybně, když přirážel do své pěsti a zároveň šukal Tommyho. Cítil, jak se vznáší kolem okraje, jeho kluzké prsty, těsné mokré teplo Tommyho díry a přirážení jejich těl oproti sobě, ho dováděli k orgasmu. V jeho podbřišku se nahromadilo teplo.
"Kurva, Tommy. Vystříknu do tebe." Tommy vzlykal, když v něm Adam znehybněl, jeho sperma ho naplnilo.
Nasycen, se Adam ohtáhl, a trhnul rukou zpátky. Zapumpoval na svém penisu ještě jednou, sbírajíce směs oleje a sperma, než se otřel rukou o Tommyho tvář.
"Jsi tak pěkný se svým make-upem."
Vstal, čistil si ruce vlhkým ubrouskem, když sledoval, jak sperma vytéká z Tommyho zničené díry.
"P-prosím, nechte mě jít," prosil Tommy. "Rufus je teď velký kluk. Už mě víc nepotřebuje. Jen prosím. Neřeknu to. Slibuji. Nikomu nic neřeknu. Jen prosím, nechte mě jít. " Chladné modré oči Tommyho ještě jednou umlčely.
"Nemyslím si, že chápeš, Tommy. Jsi Rufusova družka. Když se začne cítit trochu hravý, budeš mít jeho děti tady, ve svém hezkém malém bříšku." Adamovy prsty nakreslily líný kruhy na Tommyho břiše.
Odkašlal si.
"A pokud jde tu drobnost, mezi námi, myslím, že je lepší, když to Rufusovi zatajíme. Dokáže být tak žárlivým milencem. "
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ellie Ellie | 20. srpna 2015 v 9:09 | Reagovat

OMG TO JE ŠÍLENÝ!!!! :-D :-D :-D

2 zimka zimka | 20. srpna 2015 v 9:32 | Reagovat

já jdu blinkat majte sa tu hezky

3 cholet cholet | 20. srpna 2015 v 12:00 | Reagovat

Ty jo až na malý detail Tommy má Hnědý oči ale fuj jak tohle muže někdo napsat?  :D to si překládala sama ? Jestli jo tak máš Můj obdiv :0 ale nebylo to tak zli kdo by nechtěl červa posednutyho sexem :D a chudák Tommy mohla by si k tomu napsat pokračování bylo by to zajímavý :/ :D

4 Khaleesi Khaleesi | Web | 20. srpna 2015 v 12:53 | Reagovat

[3]: Je tam někde něco o očích?:D Já jsem se v nich sama moc nevyznala, samozřejmě vím, že má hnědé, jenže tam to bylo popsané tak, že jsem nevěděla, na koho je co myšleno. Za to se omlouvám:D
Překlad jsem si domluvila s jednou Wattpaderkou. Já bych si na pokračování netroufla, já na to nemám :DD

5 lenočka lenočka | 20. srpna 2015 v 13:00 | Reagovat

O Panenku!!!ČERV? Zvláštne,nechutné,divné,neuveriteľné a kopu iných hnusných privlastkou ma napadli.Chudáčik môj miláčik Tommy. Adam totalny zvrhlík. O_O :-D ;-)

6 cholet cholet | 20. srpna 2015 v 19:06 | Reagovat

Jo jen me to tak bouchnout do očí :D Já bych si netroufla ani na preklad ale máš to dobře zařízeny fakt pokračování bys dala to co tvoříš normalne je taky bláznivý :D co takhle Rufuse zahodit do škarpy a dát Adama a tommyho dohromady a máme happyend :D

7 Jani Jani | 20. srpna 2015 v 20:21 | Reagovat

Nekomentujem...... nemá to začínať  : Adamovi málem upadla krabice??? takto je to nezmysel... Tommy je už na posteli  nemôže zatvárať dvere...  atď

8 Karin Karin | 20. srpna 2015 v 21:10 | Reagovat

Tak to bylo hustý. O_O  :D

9 Jana Jana | 21. srpna 2015 v 10:53 | Reagovat

S jistotou mohu říct, že jsem nikdy nic podobného nečetla. :-)

10 Extasy Extasy | Web | 24. srpna 2015 v 10:36 | Reagovat

Bohužel jsem nedočetla... nebo bohudík

11 Katka Katka | E-mail | 27. srpna 2015 v 21:12 | Reagovat

:-(  ;-)  8-O  :-?  :-x  ???  [:tired:]  O_O

12 LS LS | 17. srpna 2016 v 14:13 | Reagovat

[3]: Původně to bylo Larry Stylinson, a Louis má modré oči, takže :D

13 Khaleesi Khaleesi | Web | 26. srpna 2016 v 1:43 | Reagovat

[12]: Fakt.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama