"I love you Tommy" | Adommy

25. ledna 2015 v 13:05 | Khaleesi |  About Adommy
Zdravím!
Opět mě chytila moje chvilka, kdy projíždím staré Adommy videa z koncertů a zjišťuju nové a nové momenty, jejich vzájemné pohledy, doteky a takové to blbnutí, co většina z nás tak miluje.
protože neznám moc Aduli shipperů


Taky máte někdy takový pocit, že se s nějakou opravdovou maličkostí musíte pochlubit?
Tak to jsem přesně já. Najdu Adommy video, všimnu si pěkného momentu (nebo si ho přečtu z komentářů, lord help the blind) a hned to jdu poslat na facebook. Oh jak otravná musím být, pro ty ostatní.
LORD HELP THE BLIND
:'DDD Jak říkám. (teda píšu)
Už jdu od tématu.
Napadlo mě se o poznatky z komentářů podělit i s vámi.


"I love you Tommy" a nějaké blbnutí.
Tohle video jsem viděla poprvé včera, když jsem se přidala do skupiny "Bojovníci za Adommy" na facebooku.
Můžu říct, že je tam opravdu hodně zajímavých videí a komentářů a stuff o Adommy.

Tohle je kvalitnější video, ale není tam nakamerovaná celá stage, takže když Adam jde někam nabok, kamera za ním prostě nejde.

Umřela jsem. Proč mi tohle ti dva dělají? Vážně? Ah, Adame, běžně říkám svým kamarádům, že je miluju, to je normální.
Tommy se usmál. I když to není moc vidět, ale usmál se. Čas: 1:05Druhé video, ten samý koncert, ta samá písnička. Jen kamera, díky bohu, zabírá celou stage, takže můžeme vidět, jak se tam naši drazí chlapci mazlí. Méně kvalitní video, ale vidíme všechno.
Da power of cuteness.
PUT YOUR LITTLE TOUNGUE IN MINE. Opět. Vážně? Myslíš, že to jako nevidíme, že vy dva se k sobě prostě máte? Neserte mě, sakra, nebo vážně skočím svému kolegovi na záda a on mě na koncertě odnese do backstage. Tam to s váma vyřídím.
Adam Tommyho nějak obchytává, pak mu hýbe hlavou do rytmu..
*třisknu hlavou do klávesnice* PROOOOOČ?!// Čas: 0:17- 0:31


Měla bych se učit zeměpis, ale who cares, vypsání se z "pocitů" je důležitější.


Je to vzájemné. *kouknu na gif s úsměvem, jako měsíček na hnoji a zatleskám své práci*

*zvětšuju gif, aby to bylo dobře vidět*
Sledujte Tommyho rty.
"I love you" že ano?


Bože Tommy, ty nejsi hetero verze Adama, co tomu nerozumíš?


bajdvej, koukejte, červík
a můj neoblíbenec, Sauli BabaJaga Koskinen
#donthatemeplz

Vzhledem k tomu, že jsem Glambert od července nebo začátku srpna 2014, jsem toho moc nezažila a určitě se mám ještě co "učit" (zeměpis jop jop)
Taky bych chtěla upozornit na to, že povídky budou vycházet opravdu, ale ooooopravdu nepravidelně.
Což neznamená, že na to kašlu, jen mám nějaký blok, kdy vím, co psát, jen mi to nejde složit dohromady

__
Moje úchylka přeškrtávání textu :'D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Extasy Extasy | Web | 25. ledna 2015 v 16:37 | Reagovat

Jsem na tom stejně. Taky mám občas takovou mánii, že projíždím starší videa a zjišťuju, že si všímám toho, čeho jsem si předtím nevšimla a pak hned běžím za Janou na FB, se kterou si denně píšeme, abych jí o tom napsala. Prostě neodbytný pocit se s tím někomu svěřit. Anebo pokud je u mě zrovna Velvet, tak to rozebírám s ní :-D

Vzpomínám si, a je to už opravdu hodně dlouho, snad někdy v začátcích, že se Adam někde zmínil, že slova I love you neříká jen tak někomu. Hlavně to říkal v souvislosti s fanoušky, že nechápe, jak mu můžou říkat, že ho milujou, když ho vlastně vůbec neznají. Když řekne I love you, Glamberts, tak to určitě myslí vážně, bere to globálně, jsou to v podstatě slova díků, ale to osobní I love you bude pro něj mnohem vážnější záležitost.

Věřím, že v té době, v době GNT tam opravdu něco proběhlo, možná se jejich přátelství prohloubilo, přece jen byli 6 měsíců na cestách a to se vždycky něco změní, i v tak malým kolektivu se můžou utvořit skupinky, který spolu drží tak nějak víc než s ostatními. A u GNT jednu takovou tvořil Adam s Tommym. Podle mě měli po celou tu dobu svůj vlastní svět, propadli kouzlu poupularity, fikce, která díky nim vznikla, prostě si to užívali. To své soukromé štěstí. A jestli tam byl nějaký sex, tak jenom jako bonus. Když se na to koukám zpětně, vidím za všemi těmi pohledy, doteky, úsměvy atd. prostě něco mnohem hlubšího a teď nemyslím lásku jako takovou, prostě něco mezi nebem a zemí, možná posedlost, závislost, euforii, tohle všechno. Bohužel tyhle stavy netrvají dlouho, proto si myslím, že už to vyprchalo a že už se to nikdy nevrátí :-( Nebo ne v takové míře.

Fajn článek, baví mě konspirovat, polemizovat a spekulovat :-D

2 Zuzu Zuzu | Web | 26. ledna 2015 v 20:36 | Reagovat

Použiju to, co kdysi dávno Tommy řekl v jednom rozhovoru, už si nepamatuju přesné znění, ale shrnuto podtrženo řekl, že by vztah s Adamem nevydržel pro ten tlak a pozornost celýho světa. Vcelku předpokládám, že přesně tohle řekl i jemu, a proto, když Adamovi do cesty vběhl finčour, který narozdíl od Tommyho o pozornost stál, sáhl po něm. Dneska jsou věci jinak, Tommy spoustu svých dávných postojů a strachů přehodnotil, jenže už je pozdě. Adam na něj odmítl počkat. A co si budeme povídat, způsob, jakým se s ním Tommy mazlil během WAG koncertů, nebo to, jak zářil první koncert po AxS rozchodu, mluví za hodně (můžu doložit gify). Bůh ví, jak by to dneska vypadalo, kdyby jen Adam měl víc trpělivosti a počkal, i když jeka se říká, člověk nikdy nepozná, co má, dokud to neztratí. Možná, že Tommy otevřel oči až ve chvíli, kdy po Adamově boku ztratil místo, kdy o něj najednou nestál.
Videa z těch lednovejch a částečně únorovejch koncertů, které proběhly jako promo turné k TPS, mluví za hodně, tenkrát bylo hezky vidět, jak to Tommyho mrzí, každopádně Adam se k němu pořád choval vřele. Pak přišla prudká změna, obrat. Už nevím, který rok to byl (myslím, že 2013, ale už mi to nějak splývá), to pomyslně vyvrcholilo tím, že ho Adam nechal vystříhat z fotek z oslavy svejch narozenin (Tommy tam byl, šel tam, i když byl na antibiotikách, tedy teoreticky nemohl pít, i když vzhledem k jeho lásce k alkoholu trochu pochybuju, že to dodržel. Měl bejt zalezlej doma v posteli a marodit, tuším, den nebo dva před tím měl ještě horečku.). Jak to bylo dál, víme všichni. Ve prospěch téhle přibližné teorie mluví i fakt, že na GNT byl Tommy veselej, uvolněnej, pak se dost uzavřel.

3 Khaleesi Khaleesi | Web | 26. ledna 2015 v 21:24 | Reagovat

[2]: Vidím, že toho víš víc, než já s Ratliffem dohromady.
Nemohla bys mi, prosím, někam poslat ty gify (a trochu víc mě obeznámit, protože většinu z toho, cos napsala, vůbec nevím)?
Děkuju předem. :-D

4 Zuzu Zuzu | Web | 26. ledna 2015 v 21:45 | Reagovat

[3]: Většina lidí, co se dýl pohybujou v téhle komunitě, tak nějak ví, že jsem na Tommyho ujetá, sleduju ho už hodně dlouho :D Všechno ti naposílám, můžu ti naposílat i spustu důkazního materiálu proti Liz (všechno si poctivě archivuju :D). Jen si na to pokčej na víkend, protože naše intrácká wifina spíš nefunguje :D Nečekej, že tě tím zbombarduju, budu to posílat postupně, na co si vzpomenu :)

5 Khaleesi Khaleesi | Web | 26. ledna 2015 v 21:58 | Reagovat

[4]: Jak jsem v článku psala, já se jako Glambert prezentuju teprv od července (nebo tak nějak), takže moc nevím, no. Dobře, dobře, prostě kdykoliv pošli cokoliv, já se na to podívám. :D

6 Verona Verona | 31. ledna 2015 v 12:44 | Reagovat

No wauuuu!!!On mu řekl "I love you"....chce se mi brečet....tak milounké:3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama