2. Dirty Secret

12. ledna 2015 v 22:09 | Khaleesi |  Dirty Secret


A já se vrátil. Chvilku trvalo, než jsem se naučil na baskytaru, ale stálo to za to.
Teď jsem tady. Sedím na gauči, vedle mě je moje holka Liz, nadšená z květin, které jsem jí přinesl, jako omluvu. Už po několikáté jsme se rozešli a dali dohromady. A já se jí chystám oznámit, že se zase odloučíme. Jedu s Adamem na tour.

"Kotě?" otočím se na ni a prohrábnu si vlasy. "Ano, miláčku?" usměje se Liz a zvedne na chvilku zrak od růží. "Podívej, vím, že to teď nebude lehké, jsme spolu a měli bychom spolu trávit čas," jemně ji chytím za ruku a podívám se jí do očí. Nikdy jsem moc nebyl na proslovy, takže to chci mít rychle z krku, "ale Adam má turné a já tam musím být s ním." "Aha," povzdechne si a ve tváři se jí objeví naštvaný výraz, "nemůžu jet s tebou? Prosím." "Ne, Liz, promiň." "Takže tu zase budu trčet, sama?! Zase dva, možná tři měsíce bez tebe?! Už mě vážně nebaví na tebe pořád čekat, jako kráva!" dramaticky si stoupne a začne ječet. "Jsem baskytarista, nehodlám se toho místa vzdát, Liz," řeknu klidně a složím si ruce na prsou. "Takže ti na té buzně a posraným olizování se s ním na koncertech záleží víc, než na mně?!" zařve Liz ještě víc a s růžemi naštvaně hodí na stůl. Na to už zareaguju. Stoupnu si naproti ní a ona přede mnou couvne. Takhle se dostaneme, na kterou ji natlačím. "Tohle už kurva nikdy neříkej, Liz, rozumíš?!" zavrčím. Když se naše obličeje skoro dotýkají, Liz toho využije a i přes svůj vztek mi vtiskne polibek. Moje ruce instinktivně vystřelí k jejímu zadku, který jemně zmáčknu. Jako reakce mi je věnováno kousnutí do rtu. Na nic nečekám a vyzvednu si Liz ke svému pasu, aby okolo něj mohla obmotat nohy. Začneme svádět válku jazyků, kterou po chvíli stejně vyhraju. Stačí, aby se o mě Liz párkrát otřela a já už to nevydržím. Za stálého líbání ji odnesu na pohovku, kde jsme oba před chvílí seděli a vtěsnám se mezi její nohy.
*
Kde zas vězí. Už pár desítek minut čekám na Tommyho. Za hodinu se odjíždí, musí se domluvit poslední detaily a on tu ještě není. "Adame?" zavolá na mě Sutan. "No?!" oženu se po něm naštvaně. "Promiň, jen, neviděl jsi můj kufr s líčením?" pozastaví se u mě můj zamyšlený maskér. "Ne, proboha, proč jsem se asi stal zpěvákem? Abych se staral pouze o mikrofon," povzdechnu si a vytáhnu si z kapsy mobil. "Tommy!" zařvu do mobilu, jakmile se mi ozve blonďákův hlas. "Promiň, promiň, už jdu," omluví se v rychlosti Tommy a zavěsí. "Kde-" nestihnu doříct větu a v telefonu uslyším pípání "super." Ten zmetek si tam snad ještě šije ten kostým, co mu dávali už před dvěma týdny. "Ah, tady je!" zaraduje se dětsky Sutan, když konečně najde svůj kovový kufr se šminkami. Jen k němu zvednu zrak a pousměju se.
*
"Měj se, Liz," zašeptám a dám jí malou pusu na čelo. Jen zavrní a otočí se na druhý bok. Usměju se a vezmu si poslední tašky, se kterými vyrazím ze dveří. Hned při otevírání dveří od výtahu mám problém. Jedna taška mi spadne na nohu, do toho mi zazvoní mobil. "Promiň, už jdu," omluví se rychle, když uslyším pronikavý hlas pěkně nabručeného zpěváka. Poté zavěsím a zase si sbalím všechno, co mi popadalo. Sjedu výtahem do garáže, nasednu na motorku, na které horko těžko drží celý náklad tašek, jedna je třeba plná jen spodního prádla. Naposled se podívám na dům, ve kterém jsem nechal svoji přítelkyni. Sedím na motorce a chvíli přemýšlím, jestli to přece jen nemám vzdát a zůstat s ní. Sotva jsme se spolu dali dohromady a já ji zase opouštím. Asi mi už v životě nedá, až zjistí, že jsem odjel, jen tak, bez pořádného rozloučení, se vzkazem v kuchyni. Raději jsem se rozjel směrem k místu srazu, než si to rozmyslím.
"Konečně, pan Ratliff se uráčil přijet!" zatleská sarkasticky Adam. Zaparkuju motorku a elegantně z ní slezu. Ignoruju Adamovy poznámky a sundám si helmu. "Thomasi, kdy jsi hodlal přijet?!" zahuláká vedle mě někdo z managementu. "Jsem Tommy, už si to do prdele všichni zapamatujte," zavrčím a vezmu si tašky. Tady by se o to nikdo nepostaral. Sám si je musím naložit do kufru autobusu. "Nech mě, zvládnu to sám," odsekl jsem, když mi někdo z pobíhajících pracovníků chtěl pomoct.
*
Před hodinou jsme vyjeli a Tommy už mi leze na nervy.
__
Dneska kratší, druhý díl.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 12. ledna 2015 v 22:15 | Reagovat

krásné  :)

2 Khaleesi Khaleesi | 14. ledna 2015 v 10:40 | Reagovat

[1]: Děkuji :))

3 Zuzu Zuzu | Web | 15. ledna 2015 v 23:37 | Reagovat

Supr, jen jedna věc, Tommy nemá vysokej hlas :DD Tím jsi mě fakt rozesmála, on je možná mrně, ale když to promluví, případné pochybnosti o vercajku v dolních partiích zmizí v nenávratnu :D

4 Steeeva Steeeva | Web | 19. ledna 2015 v 15:01 | Reagovat

tak to sa im to nezačalo pekne a to z neho bol Adam v pr... :D  :D  :D

5 Karin Karin | 3. dubna 2015 v 21:05 | Reagovat

tak to bude asi moc veselé turné. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama